Mahlerův penzion "Na Hradbách" ubytování Jihlava

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Fotografie uživatelů (15)

Mahlerův penzion Mahlerův penzion Mahlerův penzion zobrazit všechny fotografie

Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Brněnská 31, 58601 Jihlava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: mahleruv-penzion-na-hradbach@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Mahlerův penzion "Na Hradbách" ***

Penzion má ideální a strategickou polohu v  historickém centru Jihlavy, zároveň je dvě minuty pěší chůze od hlavního Masarykova náměstí, pět minut od ZOO a dvě minuty od nově otevřeného největšhího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava. Penzion prošel v letech 2002 - 2003 celkovou rekonstrukcí, aby byl 11.5.2004 slavnostně otevřen jako penzion. V interiérech je patrný rustikalný styl, najdete tu i klenby a krásné původní trámové stropy. Pokud jde o architektonické aspekty je tato stavba velmi významná a unikátní, jako jediná se totiž nachází uvnitř hradebního parkánu, mezi vnějšími a vnitřními hradbami. Nabízíme komfotní ubytování, výbornou restauraci, rustikální salonek,letní přírodní grilování na naší venkovní zahrádce,cateringové služby a celoroční aktivitou je relaxační centrum,které disponuje velikou masážní whirpool vanou a infračervenou saunou,které oboji vybízí a lákají k odpočinku a načerpání nových sil. Cena za pronájem centra je 500,-Kč/hod. Jihlava je svou polohou v centru ČR a kvalitním připojením na infrastrukturu jedním z nejlépe orientovaných měst.

Zaslat poptávku

Pokoje - Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Čeká na Vás komfortní a pohodlné ubytování v přátelské a útulné atmosféře našeho rodinného penzionu ke strávení klidných a odpočinkových nocí. Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje,každý z nich má svou jedinečnou atmosféru a styl. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe, první objekt je v rustikálním stylu,druhému objektu vévodí styl vysoce moderní. V ceně ubytování je bohatá vícechodová snídaně formou bufetu každý pokoj má bezplatné připojení k internetu, minibar, SAT, TV, přehrávač DVD. Kapacita penzionu je 40 míst a 10 přistýlek. Celková kapacita je 50 ubytovacích míst. Parkování je zajištěno zdarma před objektem nebo na nedalekém uzavřeném parkovišti

Gastronomie - Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Velice se omlouváme,ale 29.8. - 30.9.2016 máme z technických důvodů restauraci MIMO PROVOZ. Od 1.10.2016 se na Vás budeme těšit ve zmodernizovaných prostorách s novým jídelním lístkem. Děkujeme za pochopení. Snídaně se bude dále podávat v prostorách salónku.

Okolí - Mahlerův penzion "Na Hradbách"

V nedalekém okolí se nachází mnoho historických památek - památky UNESCO, cyklostezky, stezky pro pěší. Krásná Jihlavská ZOO je od objektu 5 min. pěší chůze.

Další informace

Salónek v rustikálním stylu je naší opravdovou chloubou, pyšní se krásnými stylovými kachlovými kamny, které jsou dominantou této místnosti. Teplou a útulnou atmosféru dokreslují nádherné původní trámové stropy. Zde se každé ráno podávají snídaně pro hosty ubytované v penzionu. Poté se salónek otevírá pro veřejnost a slouží jako nekuřácká restaurace. Salónek je možno si pronajmout je přímo ideální pro různé akce v tomto příjemném netradičním prostředí s jedinečnou atmosférou. Je vybaven přehrávačem DVD/video, data projektorem, TV, připojením na internet a ostatní školící technikou. Na Vaše přaní připravíme: svatby promoce oslavy narozenin rauty školení konference bankety firemní akce obchodní jednání cateringové služby a další... Cena za pronájem celého salonku je 250,-Kč/hod

Máte-li zájem o další ubytování Jihlava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Brněnská 31,Jihlava 58601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: mahleruv-penzion-na-hradbach@hotel.cz

Mahlerův penzion "Na Hradbách" - galerie

Mahlerův penzion "Na Hradbách" - Hodnocení

47x
3x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Blanka Šreinová

  Personál - OK, čistota - OK, televize - nefungovala, internet - nefungoval

 • výletník

  ...snad jen čas od času vyměnit nefunkční žárovky a neinzerovat DVD, když na pokoji není...jinak ale čisto a spokojenost!

 • Vlaďka

  Byli jsme spokojeni, doporučujeme. Výborná je i strava, příjemné posezení venku i uvnitř. Parkování na ulici před hotelem, ale možno též v uzamčeném objektu poblíž hotelu.

 • Marie Havlíková

  Pěkný penzion, čisté a pěkné pokoje, příjemná a ochotná obsluha. Vřele doporučuji.

 • Anonym

  Ochota personálu.Ubytování kvalitní,strava také.Při nočním příjezdu problém s parkováním,ale i to se vyřešilo.

 • p. Rážek

  velmi příjemné prostředí

 • Karel Smetana

  Velmi kvalitní hotelové služby se špičkovou stravou, vstřícný personál

 • Anonym

  Velmi útulný a příjemný penzion s dobrou polohou. Byli jsme velmi spokojeni a zajistilo nám to nádherný víkend v Jihlavě.

 • Anonym

  Byli jsme spokojeni.

 • Anonym

  moc hezký penzion,moc se nám u vás líbilo,trošičku chaotické s ubytováváním(nevěděli jsme kde hledat recepční :-)jinak moc fajn,výborná kuchyně, ale zkuste být trošku milejší(recepční).díky

Celkem záznamů: 17
1 2