Hotel La Fresca ubytování Kroměříž

Fotografie uživatelů (16)

Hotel La Fresca Hotel La Fresca Hotel La Fresca zobrazit všechny fotografie

Hotel La Fresca

Velké náměstí 109, 76701 Kroměříž

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lafresca@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel La Fresca ****

Hotel La Fresca se nachází přímo na Velkém náměstí a kromě výborné polohy se vyznačuje krásným architektonickým řešením. Hotel je po rekonstrukci a díky tomu nabízí původní interiéry a zároveň komfortní vybavení. Pokoje jsou vybaveny krásným nábytkem v secesním stylu, najdete v nich však veškeré moderní vybavení- například kabelovou TV se satelitem, minibar, trezor, nabízíme bezbariérový přístup. Prostorné postele jsou vybaveny ergonomickými matracemi. Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci La Fresca, která je držitelem certifikátu Czech Specials. Hotel je velmi vhodný jak pro individuální hosty, tak pro firemní či společenské akce. Nabízíme také unikátní příležitost zařízení svatby podle Vašich představ.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel La Fresca

Nabízíme prostorné a komfortně vybavené pokoje od jednolůžkových až po apartmány. Čekají Vás pohodlné postele s kvalitními ergonomickými matracemi. V pokoji samozřejmě najdete koupelnu s WC, sprchou nebo vanou. K zařízení pokoje dále patří kabelová TV se satelitem, trezor, minibar a klimatizace.
Nabízíme bezbariérový přístup. Každý pokoj je unikátní svým vzhledem a navozuje příjemnou atmosféru slavné minulosti.

Gastronomie - Hotel La Fresca

Personál restaurace pro Vás připravuje pokrmy v moderním zdravém stylu s důrazem na lehkost a kvalitu. Součástí restaurace jsou salonky se zázemím pro prezentaci Vašich společenských událostí a bar s otevřenou kuchyní. Restaurace La Fresca je držitelem certifikátu Czech Specials.

Okolí - Hotel La Fresca

Okolí hotelu La Fresca nabízí spoustu možností k relaxaci a příjemnému trávení volných chvil. V samotném centru Kroměříže se nachází mnoho historických památek, jejichž dominantou je Arcibiskupský zámek se zahradami, který je od roku 1998 zapsaný na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž nabízí také krásné přírodní podmínky pro procházky, či projížďky na řece Moravě. V Kroměříži jsou i výborné podmínky pro sportovce, v okolí hotelu se nachází okolo 300 kilometrů cyklo a in-line tras, navštívit můžete také vodní sportovní centrum na řrce Moravě.

Další informace

Po více než 70 letech se i díky podpoře regionálního operačního programu Střední Morava, podařil obnovit charakter historické původně renesanční budovy, jejíž historie sahá k 16. století. Na členité čelní fasádě s reliéfními hlavami K.H. Borovského a F.A. Braunera a sochou Panny Marie s Jezulátkem je vidět odkaz na historické události – Kroměřížský sněm 1848 a nápis na podstavci Madony SVB PATROCINIO SANCTE MATRIS S TANTÆ DESISTÆ REPARATÆ. Hotelové apartmány s výhledem na náměstí Vás přiblíží dvěma živým kroměřížským obrazům – Chrámu Sv. Mořice a komplexu Zámku a zahrad, zapsaného v seznamu kulturního dědictví Unesco.

Vyberte si nabídky ubytování Kroměříž. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel La Fresca

Velké náměstí 109,Kroměříž 76701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lafresca@hotel.cz

Hotel La Fresca - galerie

Hotel La Fresca - Hodnocení

12x
2x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt