Hotel Rusava ubytování Rusava

Fotografie uživatelů (28)

Hotel Rusava Hotel Rusava Hotel Rusava zobrazit všechny fotografie

Hotel Rusava

Rusava 334, 76841 Rusava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Rusava ***

Rusava – Wellness Hotel Rusava

 

Poloha:

ve valašské obci Rusava, v srdci Hostýnských vrchů, uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem, cca 30km od města Kroměříž. Hotel je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační dovolené.

Koupání:

solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem vzdálené od hotelu cca 100 m,vnitřní krytý plavecký bazén přímo v hotelu

Lyžování:

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází200 m od hotelu, výškový rozdíl svahu je 67 m. V provozu jsou dva vleky pro dospělé – délka417 m a dva vleky s nízkým vedením lana pro děti – délka100 m s celkovou kapacitou vleků 1 100 osob/h.

Vybavení:

restaurace, bar s hernou, dětská herna, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, hotelové wellness centrum (whirlpool, sauna, pára, lymfoven), koupele a masáže (hydromasážní vana, bylinná koupel, přísadová koupel), bowling, dětské hřiště,lezecká stěna, venkovní stolní tenis, možnost zapůjčení kol, koloběžek, cyklomap a sportovního náčiní, stolní tenis, na recepci - úschovna cenných předmětů, směnárna, připojení k internetu, počítač, na objednávku – kosmetika, pedikúra, kadeřnictví. V hotelu je k dispozici výtah.

Ubytování:

Hotel (hlavní budova) – dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, některé s balkonem.

Na vyžádání – dětská postýlka (za popl.)

Stravování:

polopenze – snídaně formou nabídkových stolů, večeře výběrem z menu. Fakultativně – doplatek na plnou penzi (obědy).

Parkování:

v areálu hotelu bez poplatku

 

Naše tipy pro správnou volbu

▪       turistika, cykloturistika, houbaření,

▪       wellness služby

▪       vhodné pro rodiny s dětmi

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Rusava

V hotelu I. je k dispozici  28 standartních pokojů se soc.zařízením TV satelit, ručníky ,župany, hotelová kometika a 3 apartmany (obývací pokoj , ložnice) z toho jeden s whirpoolvanou pro 2 osoby . Pokoje jsou nekuřácké , část s balkonem . Ve společných prostorách  je k dispozici WiFi zdarma .

Gastronomie - Hotel Rusava

Hotelová restaurace odbržela známku Czech Specials. Nabízí tradiční české a krajové speciality, dětské menu, gastronomické akce.

Rauty, hostiny, svatby, grilování.

Okolí - Hotel Rusava

Hotel Rusava se nachází v nádherné přírodní lokalitě Hostýnských vrchů nad obcí Rusava s dominujícím vrchem Svatý Hostýn, předhůří  Beskyd , Javorníků . Od Kroměříže  je to 35 km, Holešova 20km .V okolí je řada památek, ZOO Lešná , cyklo a turistické trasy. V zimích měsích Skiareály  Rusava, Troják,. Tesák . V letních měsících je  100 m od hotelu koupaliště  , lesy pro houbaření , možnost rybolovu  .

Dostupnost - Hotel Rusava

Dostupnost k památkám v okolí - Svatý Hostýn, Holešov - synagoga, Kroměříž - Zahrady a zámek, Zlín - ZOO.
Do 100 m od hotelu Skiareál Rusava, venkovní obecní vyhřívaný bazén.

Další informace

Hotel je přístupný dětem -dětský koutek, dětské hřiště , dětské židličky, zapůjčení dětských postýlek . nabízíme také možnosti čerpání wellness a relaxačních programů . Dále je pro klienty připraveno wellness centrum , masáže, zábaly, koupele, krytý bazén, dětské brouzdaliště, bowling, půjčovna kol a sportovního vybavení .

 

 


Ubytování Rusava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Rusava

Rusava 334,Rusava 76841

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: rusava@hotel.cz

Hotel Rusava - galerie

Hotel Rusava - Hodnocení

8x
3x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Anonym

    Pěkné ubytování, výborná kuchyně, milý personál, problém s internetem pokud s sebou nemáte notebook. Uvítali bychom vnitřní bazén v případě chladného počasí, jinak krásné venkovní koupaliště 250 m od hotelu.

  • miroslav hanak

    Wellnes centrum-super.

  • JM

    1. Krásné wellness centrum! 2. Pokoje A+ splnili očekávání - nově zrekonstruovaná koupelna se záchodem. 3. Slabší snídaně.