HOTEL MORAVA** ubytování Uherské Hradiště

Fotografie uživatelů (14)

HOTEL MORAVA** HOTEL MORAVA** HOTEL MORAVA** zobrazit všechny fotografie

HOTEL MORAVA**

Šafaříkova 855, 68601 Uherské Hradiště

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: morava@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL MORAVA** **

Je Vám k dispozici celkem 51 pokojů, z toho 6 jednolůžkových, 34 dvoulůžkových (4 s možností přistýlky), 9 třílůžkových a 2 apartmá. WiFi připojení je free na celém hotelu.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, větší skupiny, rodiny s dětmi, ale i pro montéry, kterým můžeme nabídnout levnější formu ubytování s umyvadlem na pokoji a se společným sociálním zařízením. 

Hostům hotelu je k dispozici monitorované parkoviště pro osobní, nákladní automobily a autobusy. Hotel má bezbariérový přístup a výtah.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL MORAVA**

Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou.

Gastronomie - HOTEL MORAVA**

Snídaně podáváme na přání zákazníků přímo na pokoj. V hotelu se nachází restaurace a pivnice.

Okolí - HOTEL MORAVA**

Slavnosti Vína - Každoroční slavnosti vína a otevření památek. Průvod krojovaných celým městem, jarmark, tradiční řemesla a mnoho dalšího. Letní filmová škola UH
 - Filmový festival plný známích osobností. Stovky filmů, vernisáží a hudebních doprovodů. AQUAPARK UH. HRADIŠTĚ - Nový moderní aquapark. Hodně atrakcí, v klidné části Uherského Hradiště. Pamětihodnosti města Uherské Hradiště - Mariánský morový sloup patří k památkám upomínajícím na morové epidemie. Slovácké muzeum - Slovácké muzeum sídlí v budově bývalého střeleckého spolku ve Smetanových sadech. Svým návštěvníkům. Zámek Buchlovice - Zámek Buchlovice - národní kulturní památka:Barokní objekt ve stylu italské vily, jeden z nejpůvabnějších. Hrad Buchlov - Hrad Buchlov - národní kulturní památka:Jeden z nejznámějších středověkých hradů na Moravě. Velehrad - Bazilika Nanebevzetí Panny Marie:Jedno z nejvýznamnějších poutních míst na Moravě. Památník Velké Moravy - Památník Velké Moravy ve Starém Městě - národní kulturní památka.Základy kostela, první. Vinný sklep Sovín - Pěstuje a zpracovává révu z viniční oblasti Morava, podoblasti Slovácko. Nabízejí více jak. Baťův kanál - Plavba tzv. Baťovým kanálem může být příjemným zpestřením pobytu v Uherském. Kamenná rozhledna Brdo - Celkem si stavba vyžádala investici 5,5 milionu korun. Přispěli občané, okolní města a obce. Lyžařské sjezdovky - Lyžařské středisko Stupava(350-450 m. n.m.) je lyžařské centrum fungující od roku 2001. Přepravní. Pěší turistika - Bunč-Vítejte na cyklotrasách mikroregionu Buchlov Terény, které Vám Chřiby.

Dostupnost - HOTEL MORAVA**

Hotel Morava je dostupný autem, vlakem i autobusem

Vyberte si nabídky ubytování Uherské Hradiště. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL MORAVA**

Šafaříkova 855,Uherské Hradiště 68601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: morava@hotel.cz

HOTEL MORAVA** - galerie

HOTEL MORAVA** - Hodnocení

7x
9x
2x
0x
0x