Hotel U hejtmana Šarovce ubytování Uherské Hradiště

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel U hejtmana Šarovce

Fotografie uživatelů (13)

Hotel U hejtmana Šarovce Hotel U hejtmana Šarovce Hotel U hejtmana Šarovce zobrazit všechny fotografie

Hotel U hejtmana Šarovce

Dvořákova 595, 68601 Uherské Hradiště

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U hejtmana Šarovce ****

Hotel U hejtmana Šarovce se nachází v někdejším královském městě Uherském Hradišti na Slováck. Patrový rohový dům s uličními křídly je situován pdél ulice Dvořákovy a Třídy Maršála Malinovského, v blízkosti městského parku – Smetanových sadů. 

Dlouholetá tradice ubytovacích služeb odkazuje k roku 1937, kdy hotel pod původním názvem Park-hotel zbudoval Arnošt Moudrý ze Strážnice na ploše bývalé Fürstovy sladovny, rozparcelované po požáru roku 1928. Arnošt Moudrý, hoteliér ve Strážnici u Černého orla, je doložen jako majitel ještě po válce – do roku 1947. Hotel byl později pojmenován po bájné postavě slováckých dějin, kterému vdechl život uznávaný spisovatel František Kožík. 

Kapacita hotelu je 30 osob. K dispozici máme 11 x dvoulůžkový pokoj, 2 x apartmán De-Luxe, 2 x jednolůžkový pokoj a 1x dvoulůžkový pokoj s bezbariérovými úpravami. 

Po dohodě zapůjčujeme kola, elektrokola, lyžařské vybavení a další sportovní vybavení. Dále zajištujeme servis kol a lyží. 

Cyklisté jsou u nás vítáni - na vaše přání zajišťujeme možnost osobní přepravy v počtu osmi osob včetně vleku na kola (nutná objednávka dopředu). 

Příznivá poloha hotelu umožňuje prozkoumávání okolí – svůj pobyt si tak můžete zpříjemnit projížďkami při Baťově kanálu, výlety na hrad Buchlov, na státní zámek Buchlovice, prohlídkou Archeoskanzenu Modrá nebo hraním golfu a minigolfu v nedaleké Ostrožské Nové Vsi. A pokud patříte mezi fanoušky vzduchoplavby, rádi pro vás zajistíme lety balónem. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U hejtmana Šarovce

Komfortní a stylově zařízené hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, fénem, LCD televizí, telefonem, klimatizací a WIFI připojením. Tři pokoje mají možnost přistýlky. A aby se u nás cítili jako doma také lidé s handicapem, připraven je i jeden pokoj s bezbariérovými úpravami. 

Hotel je vhodným místem pro pořádání soukromých oslav a firemních večírků a od dubna 2017 nabízí cateringové služby pro soukromé i veřejné akce. Problém není ani s pronájmem vinných sklepů k pořádání různých akcí. Pro firemní jednání nebo konferenci můžete využít salonek s kapacitou 28 osob. 

Gastronomie - Hotel U hejtmana Šarovce

V restauraci probíhá úprava interiéru a bude otevřena v dubnu 2017.

Okolí - Hotel U hejtmana Šarovce

Hotel se nachází v královském městě Uherské Hradiště, které Vám nabízí množství zajímavostí, které stojí za vidění. Mezi významné památky se řadí barokní kašna na Masarykově náměstí, Lékárna U Zlaté koruny s pseudorenesanční fasádou a barokním interiérem, Nová radnice, komplex jezuitských budov atd. Příjemnou relaxaci nabízí místní aquapark, jehož nedílnou součástí je i moderní letní koupaliště. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu měšťanských vinných sklepů v Mařaticích.

Dostupnost - Hotel U hejtmana Šarovce

Autobusové nádraží 350m

Vlakové nádraží 700m

Přístaviště 1500m

Další informace

V rámci konferenčních služeb Hotelu U hejtmana Šarovce Vám nabízíme i možnost pronájmu zimní zahrady – salonku v budově hotelu, který má kapacitu 28 osob. 

Vyberte si nabídky ubytování Uherské Hradiště. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel U hejtmana Šarovce

Dvořákova 595,Uherské Hradiště 68601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-hejtmana-sarovce@hotel.cz

Hotel U hejtmana Šarovce - galerie

Hotel U hejtmana Šarovce - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Jan

    Při otevřeném okně je slyšet hluk z hlavní silnice u hotelu