Ubytování v Beskydech ubytování Dolní Bečva

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Ubytování v Beskydech

Fotografie uživatelů (7)

Ubytování v Beskydech Ubytování v Beskydech Ubytování v Beskydech zobrazit všechny fotografie

Ubytování v Beskydech

Dolní Bečva, 658/8, 75655 Dolní Bečva

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ubytovani-v-beskydech@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování v Beskydech ****

Apartmán se nachází přímo v obci Dolní Bečva, nedaleko éd Rožnova pod Radhoštěm.

  Veškeré vybavení včetně nábytku je zcela nové. Vstup do bytu je samostatný, vstupní chodba s šatní skříní, věšáky, samostatná koupelna s vanou samostatně umístěný záchod s umývadlem. Kuchyně - vybavená vším potřebným pro přípravu stravy - lednička s mrazícím boxem, varná indukční deska, teplovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, ... Obývací pokoj je vybaven novým nábytkem, rozkládací sedací soupravou, která slouží také ke spaní 2 osoby. K dispozici je LCD televize a rádio. Ložnice - je vybavena novým nábytkem - dvoulůžkem, skříní s úložným prostorem. Vytápění všech místností je pomocí přímotopů a tak si teplotní režim můžete sami nastavit podle vlastní potřeby. Balkon k příjemnému posezení na vzduchu, například u kávy či skleničce vína, je vybaven stolem a dvěma stoličkami. Nemusíte tedy ani opouštět byt a přesto si můžete užít čistého beskydského ovzduší.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ubytování v Beskydech

Plně vybavený apartmán s kuchyňským koutem.

K dispozici je komfortně vybavený byt 2+kk - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou a samostatným WC.

Gastronomie - Ubytování v Beskydech

V okolí najdete pěkné hospůdky, nebo si prostě uvařte sami. na co máte chuť. K dispozici je vám plně vybavená kuchyně s moderními přístroji a gastronomickými pomůckami.

viz. http://www.holidaycz.cz/

Okolí - Ubytování v Beskydech

Dolní Bečva leží 5 km východně od "Rožnova pod Radhoštěm, známého především Valašským muzeem v přírodě. Dolní Bečva je v archivních pramenech zmíněna poprvé roku 1597, samostatnou obcí se stává o třináct let později. Obec je poměrně rozsáhlá, nachází se na horním toku Rožnovské Bečvy a rozkládá se v nadmořské výšce od 427 – 800 m. Celá oblast vyniká mnoha příležitostmi sportovních a rekreačních aktivit pro dospělé i pro děti. Ideální poloha Dolní Bečvy umožuje provozovat Vaše aktivity na jaře, v létě, na podzim i v zimě.

viz. www.holidaycz.cz

Dostupnost - Ubytování v Beskydech

Velmi dobrá dostupnost Autobusy (zastávka cca 200 m od objektu, automobilem  - parkování u objektu, vlakem do Rožnova pod Radhoštěm, následně autobusem.

Máte-li zájem o další ubytování Dolní Bečva, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Ubytování v Beskydech

Dolní Bečva, 658/8,Dolní Bečva 75655

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ubytovani-v-beskydech@hotel.cz

Ubytování v Beskydech - galerie

Ubytování v Beskydech - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x