HORSKÝ HOTEL PERMONÍK ubytování Nový Hrozenkov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Fotografie uživatelů (10)

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK HORSKÝ HOTEL PERMONÍK HORSKÝ HOTEL PERMONÍK zobrazit všechny fotografie

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Vranča 311, 75604 Nový Hrozenkov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: permonik@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK ***

Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka 43 útulných pokojů a apartmánů s celkovou kapacitou 180 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,některé televizí se satelitním příjmem, telefonem a některé i lednicí. V restauračním objektu a části hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Chloubou našeho hotelu je skvělá restaurace, kde si můžete vybrat z mnoha pokrmů české kuchyně i valašských specialit. K hotelovému komplexu patří i dvě samostatné chaty s celkovou kapacitou 33 lůžek a jsou vybaveny kuchyňským koutem a sociální zařízením. Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit sklárnu v obci Karolinka s ukázkami tradičního foukání skla, vsetínský zámek s expozicí historie a národopisu regionu nebo památník Antonína Strnadla v Novém Hrozenkově.

Zaslat poptávku

Pokoje - HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a dvoumístné apartmány (2 pevná lůžka a 2-3 přistýlky, v některých jsou čtyři pevná lůžka). Třetina pokojů je s balkónem. Hotel je rozčleněn do dvou budov, které jsou vzájemně spojeny chodbou. Na druhé budově je k dispozici internet zdarma. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, některé telefonem a televizí.

Gastronomie - HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Výborná valašská kuchyně. Grilování dle poptávky, příprava svatebních oslva. Čepujeme Budweiser a Kofolu, podáváme kávu dle Vašeho přání a výjimečně chutné diamantové čaje od firmy Burghoff.

Okolí - HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Překrásné okolí s typicky valašskými kopečky, louky s krásnou květenou, v létě pokryté místními typickými snopy, v blízkosti hotelu se často pasou ovce, je možné si dojít na místní salaš a zakoupit ovčí sýr. Údolí Vranča je vhodná pro krátké procházky.

Dostupnost - HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Autobusové nádraží: 100 m Vlakové nádraží: 2000 m, za drobný poplatek odvoz i přívoz k vlaku či autobusu do Nového Hrozenkova.

Další informace

V letním období nabízíme: *program pro děti od pondělí do pátku od 16 hod - 18 hod. *večer s živou hudbou *aerobik nebo kalanetika dvakrát do týdne *masáže (klasická, reflexní, kombinovaná, medově-detoxikační, masáž lávovými kameny) *tenis *kuželky *majitelé hotelu zvou hosty hotelu Permoník do svého venkovního přihřívaného bazén (součástí bazénu je i brouzdaliště) *trampolína pro děti na terase hotelu, dětský koutek v restauraci *tělocvična, posilovna, ping-pong, florball, voleybalové hřiště - volný vstup pro hosty hotelu

Ubytování Nový Hrozenkov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Vranča 311,Nový Hrozenkov 75604

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: permonik@hotel.cz

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK - galerie

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK - Hodnocení

6x
1x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

  • Jiří Dostál

    hotel je velmi čistý,personál ochotný a jídla perfektní.Ale hlavně ceny pro normální lidi.Určitě se sem zase rádi podíváme.

  • Anonym

    Ubytováni bylo výborné, včetně personálu, který byl velice ochotný poradit i pomoci, když bylo třeba. Doporučuji.
Dárkové poukazy Spa.cz