Sport art centrum ubytování Prostřední Bečva

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Sport art centrum

Fotografie uživatelů (38)

Sport art centrum Sport art centrum Sport art centrum zobrazit všechny fotografie

Sport art centrum

Prostřední Bečva 707, 75656 Prostřední Bečva

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Sport art centrum ****

Zveme vás do moderního hotelu Sport Art Centrum ****, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Pokud hledáte hotel v Beskydech pro zimní i letní dovolenou, nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko.

Zaslat poptávku

Pokoje - Sport art centrum

Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst. Součástí hotelu je stylová restaurace a wellness centrumbazénem, saunou a dalšími službami.

Gastronomie - Sport art centrum

Restaurace v Hotelu Sport Art Centrum **** vás zve na návštěvu. Naši profesionální kuchaři připravují jídlo s vášní pro své povolání. Díky jejich mlsným jazykům na vás čeká opravdový gastronomický zážitek.

V restauraci připravujeme regionální delikatesy i moderní recepty zahraniční kuchyně s fantazií a láskou pro dobré jídlo. Spolupracujeme s vybranými regionálními pěstiteli a chovateli, kteří nám dodávají prvotřídní čerstvé suroviny. Jedině tak můžeme zaručit, že na váš talíř dostanete opravdu to nejlepší, co je v daném ročním období k dispozici.

Od pondělí do pátku připravujeme i denní menu. Po domluvě s personálem restaurace můžeme upravit jídelníček na míru vašim přáním a potřebám.

Provozní doba restaurace: PO - NE 11:00 - 22:00

Okolí - Sport art centrum

Lyžování v Beskydech slibuje zábavu pro celou rodinu i dovolenou s přáteli. Vyrazte za přírodou a perfektně udržovanými sjezdovkami. Zdejší známé lyžařské areály nabídnou atraktivní služby a perfektní lyžování.

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí komfortní ubytování v Beskydech v moderním hotelu s wellness centrem a vlastním sportovištěm přímo v hotelovém areálu. Autem je to jen pár km do všech okolních ski areálů. Sportovat v Beskydech tak můžete od rána až do večera.

Dostupnost - Sport art centrum

Nejlepší dostupnost je autobusem. Z Dolní Bečvy zastávka U Tabulí a poté po cyklostezce cca 1 km. Nebo z Prostřední Bečvy zastávka Nová a poté také cca 1 km po hlavní silnici.

Ubytování Prostřední Bečva – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Sport art centrum

Prostřední Bečva 707,Prostřední Bečva 75656

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sport-art-centrum@hotel.cz

Sport art centrum - galerie

Sport art centrum - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x