Wellness hotel Horal ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness hotel Horal

Fotografie uživatelů (85)

Wellness hotel Horal Wellness hotel Horal Wellness hotel Horal zobrazit všechny fotografie

Wellness hotel Horal

Radhošťská 1691, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness hotel Horal ****

Hotel Horal poskytuje nadstandardní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 92 míst. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, rádio, telefon a apartmá č. 102 a 306 minibar. Pokoje ve třetím patře jsou vybaveny klimatizací. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Gastronomické služby zajišťuje restaurace, vinárna a salónek, kde můžete uspořádat rodinné nebo společenské akce. Další exkluzivitou a nedílnou součástí hotelu je naše relaxační Wellness centrum, kde nabízíme možnost opravdové relaxace, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu. Naše wellness centrum nabízí: Hydromasážní vanu, bylinnou parní saunu, solnou parní saunu, Finskou saunu, tepidárium, masáže a relaxační bazén. Hotel Horal nabízí pro zpestření možnost využit hotelový bazén s protiproudem a dalšími atrakcemi, jako jsou masážní trysky, dnové chrliče a kačení zobák.Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí k dispozici tenisové kurty, golfové hřiště, krytý bazén s tobogánem a jezdecký areál. Další exkluzivitou a nedílnou součástí hotelu je naše Wellness centrum, kde nabízíme možnost opravdové relaxace a příjemného uvolnění od únavy či stresu. Příznivci zimních sportů nedají na Beskydy dopustit díky vynikajícím sněhovým podmínkám. Pustevny na Radhošti, Lysá hora nebo Soláň jsou pro milovníky zimních radovánek opravdovými pojmy. Zapůjčení lyžařské výbavy je samozřejmostí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness hotel Horal

Hotel disponuje 15 standartně vybavenými pokoji, 24 komfortně vybavenými pokoji, 2 apartmány a 1 pokojem pro tělesně postižené. Celková ubytovací kapacita je 92 lůžek a 10 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, LCD televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, telefonem a s možností bezdrátového připojení k wifi. Pokoje ve třetím patře jsou vybaveny klimatizací. Apartmány mají jako jediné koupelnu s rohovou vanou, minibar a apartmán č.306 je navíc vybaven kuchyňskou linkou s jídelním koutem. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka.

Gastronomie - Wellness hotel Horal

V příjemném prostředí restaurace je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v prosklené restauraci vám zpříjemní začátek vašeho dne. Nabízíme vám velké množství jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 4 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete více než 40 druhů kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Pátky jsou obohaceny tanečními večery s živou hudbou. V letních měsících je v provozu terasa s kapacitou 60 míst. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a dětský koutek. Na základě vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku, květinovou výzdobu, ohňostroj, módní přehlídku, degustaci vín, cukrářské speciality, zhotovení svatebních fotografií a CD.

Okolí - Wellness hotel Horal

Nejpamátnější horou Beskyd je Radhošť (1129 m n. m.), nejvyhledávanějším místem horské sedlo Pustevny (1018 m n. m.). Výškou dominuje Lysá hora (1324 m n. m.), malebností krajiny vyniká vrch Soláň (861 m n. m.). Valašsko má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci "živého muzea" předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek. K dalším známým místům v okolí Rožnova patří sklářské městečko Karolínka, rozhledna Súkenická, Hrad Hukvaldy, Štramberk,Velké Karlovice aj. Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí hotelu k dispozici venkovní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem, jezdecký areál, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá, běžkařské tratě, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Dostupnost - Wellness hotel Horal

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 1500 m

Další informace

VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ: Valašské Muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se nachází přibližně 150m od hotelu HORAL a jedná se o unikátní centrum lidového stavitelské, které bylo založenov roce 1925. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštevností Pražského hradu, umožňuje v koncepci "živého muzea" předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek. Valašské muzeum se člení na 4 areály. 3 areály jsou svázány v jednom komplexu, a rozkládají se na ploše v Rožnově pod Radhoštěm (150m od hotelu HORAL), 4 areál se nachází ve vzdálenosti 20km od hotelu Horal, v horské oblasti Pusteven, kde se mimo jiné nachází i řada lyžařských středistek a turistických tras. VLÁČEK ROŽNOVÁČEK: Výletní silniční vláček Rožnováček jezdí v Rožnově pod Radhoštěm, od května do konce října od úterý do neděle a o svátcích od 09:00 do 17:50 hodin, v pondělí vláček nejezdí. Délka okruhu celkem 4,7 km. CYKLOSTEZKA: Cyklostezka v délce přibližně 16-ti km vede podél toku Bečvy, přes obce Zašová, Střítež nad Bečvou, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Dolní Bečva, Prostřední Bečva a Horní Bečva a to nejen po stávajících komunikacích, ale také na nově vybudovaných površích, které budou mj. přizpůsobeny také pro in-line bruslení. A v zimním období bude při příznivých sněhových podmínkách využita jako běžecká trasa.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness hotel Horal

Radhošťská 1691,Rožnov pod Radhoštěm 75661

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horalhotel@hotel.cz

Wellness hotel Horal - galerie

Wellness hotel Horal - Hodnocení

34x
1x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Josef Kudlič

  Jsme velmi spokojeni s ubytováním ve vašem hotelu.A také s Vašim personálem.Moc se nám zde líbilo.

 • Anonym

  kvalitní hotel ,služby, absence bazénu,welness na úrovni...

 • Anonym

  Byli jsme opravdu moc spokojeni od příjezdu do odjezdu.Personál milý a ochotný.Pokud budeme plánovat cestu do Rožnova,tak určitě hotel Horal.

 • pan Hlavinka

  Spokojenost se vsemi sluzbami ktere hotel nabizi.Hledali jsme odpocinek a klid ktery jsme u vas nalezli.Welnes centrum taktez bez chyb.Kuchyne opet bez namitek.Dekujeme

 • Petra Pešková

  Hotel Horal splnil veškerá má očekávání od perfektních služeb po velmi příjemný a ochotný personál. Je to velice krásné prostředí pro odpočinek.

 • Pavel Kanda

  Děkuji, nikdy více.