Wellness resort Energetic ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness resort Energetic

Fotografie uživatelů (31)

Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic Wellness resort Energetic zobrazit všechny fotografie

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness resort Energetic ****

Hotel Energetic nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Přesto se do centra města Rožnov pod Radhoštěm, dostanete za 10 minut. K ubytování nabízíme 60 komfortních pokojů (klimatizace, TV, lednice, telefon). Většina pokojů je situována na jižní stranu s krásným výhledem do přilehlé zeleně. Hotel Energetic je bezbariérový, pro vaše miminko připravíme postýlku. K dispozici jsou konferenční prostory i zázemí pro děti. Wifi připojení k internetu zdarma. V hotelu se nachází wellness centrum (bazén s protiproudem, whirlpool, finská a parní sauna, klasické i exotické masáže). K hotelu je připojena depandance Forman*** s 19 pokoji a valašská koliba Kordulka. Každý pátek na kolibě Kordulka hraje živá hudba s vyjimkou kdy je uzavřená společnost  (firemní, rodinné a slavnostní akce.)

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness resort Energetic

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, lednice, telefon. K dispozici jsou 3 bezbariérové pokoje.

Gastronomie - Wellness resort Energetic

V nové moderní restauraci Wellness hotelu ENERGETIC **** Vám nabídneme nejen vynikající českou kuchyni, ale také tradiční valašské a gurmánské speciality. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína. Maximální pozornost věnujeme výběru kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař hotelu pro Vás vybral a pečlivě připravil skvělé jídelní menu. V nabídce restaurace jsou špičková moravská vína. Pro děti je připraveno speciální dětské menu. Na požádání Vám rádi zajistíme room service. Snídani Vám doneseme až "do postele". Součástí restaurace je letní terasa pro příjemné posezení u dobré kávy. Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí komfortní prostředí pro odpočinek nebo zábavu s širokou nabídkou káv a drinků. Ve vnitřních prostorách dodržujeme striktně zákaz kouření. Kapacita restaurace je 120 míst. Samozřejmostí je možnost rezervace části nebo celé restaurace na tel.: +420 571 667 600. Provozní doba Pro veřejnost Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00 hod. Pro hotelové hosty Součástí každého pobytového balíčku je plná penze nebo polopenze. Snídaně formou rautu ve všední dny od 7.00 do 9.30 hod., o víkendu od 7.30 do 10.00 hod. Obědy a večeře výběr z tříchodového menu nebo raut Oběd denně od 11.00 hod. Večeře denně od 17.30 do 20.30 hod.

Okolí - Wellness resort Energetic

Wellness resort ENERGETIC leží v malebném městě Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Valašska nedaleko nejznámější hory Beskyd "Radhošť". Resort Energetic nabízí svým klientům klidné a tiché prostředí v těsné blízkosti lesa odkud je to jen 10 min. chůze do centra města Rožnova.

Dostupnost - Wellness resort Energetic

Centrum - 15 minut chůze
Pustevny, Radhošť - 15 km
Lyžařsé vleky - 15 km
Krytý bazén - 1,5 km
Venkovní koupaliště - 1 km
Valašské městečko v přírodě ( skanzen ) - 15 min. chůze
Autobusové a vlakové nádraží - 1 km

Další informace

Součástí Wellness resort ENERGETIC je  Multifunkční hala ve které je možno hrát tenis a badminton. Multifunkční halu lze využít pro konferenční účely s kapacitou pro 300 lidí.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness resort Energetic

Rekreační 1037,Rožnov pod Radhoštěm 75661

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelforman@hotel.cz

Wellness resort Energetic - galerie

Wellness resort Energetic - Hodnocení

158x
14x
4x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Antonín Skramuský

  vše výborné, hlavně nový hotel. jídlo výborné personál profesionalní.

 • Anonym

  Celkově byl pobyt dobrý, jediná výhrada byla k personálu v restauraci - pomalá obsluha, špatné večeře. Čistota na pokoj prrfektní.

 • Robert Smrčka

  Zdařilá rekonstrukce hotelu a jeho vybavení. Kvalita personálu celkově podprůměrná, služby a personál v restauraci sotva na úrovni dvou hvězd.

 • Marie Hošková

  Čistotu a komfort ubytování, ochotný personál, klid v hotelu a bohatý výběr snídaní hodnotím kladně. Negativně hodnotím večeře včetně předkrmů, malé porce,vše bez chuti, téměř dietní. Dle obsahu balíčku-Beskydská paráda - se mělo jednat o 4x večeře- výběr z menu a 1x speciální valašskou večeři s valašským aperitivem. Ale bohužel nabízená speciální valašská večeře byla jedním jídlem z nabízeného menu. Jávskou masáž, která byla zahrnuta v ceně poukazu jsme vůbec nedostali . Pracovnice recepce to zdůvodnila tím, že Jávanka, která masáže provádí, již z hotelu odjela. Jako náhradu nám nabídla klasickou masáž. Voda v bazénu mohla být o něco teplejší a vířivka nefungovala tak, jak by vířivka fungovat měla. Celkově hodnotím pobyt v hotelu Energetic jako průměrný. Cena pobytu není adekvátní poskytované službě.

 • Jarmila Kasíková

  Celkově převládá spokojenost

 • Anonym

  Příjemné klidné prostředí hotelu, vstřícný přístup personálu hotelu, ranní bufet na odpovídající úrovni, večerní menu nápadité s občasnými "nedokonalostmi" v realizaci hlavního chodu.

 • Ivan Fajbiš

  Pobyt v hotelu byl velice příjemný,žádné nevýhody jsem nezjistil,doporučím pobyt svým známým.

 • Radek Homoláč

  S pobytem ve vašem hotelu jsme byli velice spokojeni a rádi doporučíme všem známým. Věřím, že se vám podaří udržet nastavebný vysoký standard za přijetelné ceny.

 • Vaníčková Jana

  Pobyt se nám moc líbil, byli jsme se vším velmi spokojeni. Úroveň hotelu i jejich služeb byla na vysoké úrovni.

 • Evžen

  Moderní krásný hotel.Problém by mohl nastat při plném využití ubytovací kapacity hotelu s wellnes službami - bazén,masážní vany,sauna atd.

Celkem záznamů: 106
1 2 3 4 5