Hotel Galik ubytování Velké Karlovice

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Galik Hotel Galik Hotel Galik zobrazit všechny fotografie

Hotel Galik

Léskové 875, 75606 Velké Karlovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Galik **

Hotel Galik je vhodný pro rodiny s dětmi, školy, sportovní pobyty a méně náročnou klientelu. Disponuje kapacitou 73 lůžek. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově zařízených pokojích. Můžete zde využít bowling, saunu, solárium, stolní tenis, v zimě lyžařský svah a nedaleký Ski areál Razula. V letě je možnost využití turistických a cyklistických tras, v zimě upravených značených běžeckých tratí.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Galik

Autobusové nádraží: 1000 m Vlakové nádraží: 5000 m

Ubytování Velké Karlovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Galik

Léskové 875,Velké Karlovice 75606

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Galik - galerie

Hotel Galik - Hodnocení

10x
6x
4x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

 • jiří PAŘÍZEK

  Průměrný pokoj v starém a vybydleném hotelu. K dispozici jen ručník bez možnosti výměny. Připojení WIFI pouze v jídelně, minimální možnost zásuvek. TV na pokoji nefunguje-velmi špatný signál, přes upozornění zákazník ignorován. Po 20:00 hod večer kuchyně nevaří, ačkoliv je restaurace otevřena do 22:00 hod. Snídaně za 120 Kč/os je průměrná, na stolech chybí cukřenka. Cukr je k dispozici - 1 miska pro celou jídelnu u kávy (která je mimochodem velmi nedobrá). Na týdenní rekreaci rozhodně nedoporučujeme.Poměr kvality služeb a ceny je velmi nepřiměřený. V případě delšího pobytu bychom se z hotelu rozhodně odstěhovali. Jediné co je opravdu super je bazen v hotelu Horal, vzáleném cca 3 km.

 • Danuše Krečmerová

  S ubytováním jsme byli velmi spokojeni, doporučuji.

 • pan Walter

  spokojen s ochotou personálu a kvalitou kuchyně.

 • pan František Šebek

  Hotel byl velmi dobrý. Ubytování odpovídá cenně.

 • Veronika Krobová

  S hotelem Galík jsem byla nadmíru spokojena,pokoj byl čistý , obsluha výborná stejně tak jako kuchyně. Panovala zde rodinná atmosféra. Prostě nemám co vytknout, děkuji za příjemný pobyt. Mohu jen doporučit!

 • Lubomír Sklář

  Hodnocení zasíláme s těmito výsledky,neboť nás velmi zklamala skutečnost, že: 28.10.09 jsme měli v 18.00 hod nástup , při příjezdu v 16. 20 hod nás sice recepcni ( majitel) řádně a bez připomínek ubytoval, vše proběhlo normálně. Horší to bylo ráno 29.10.09,kdy podle plánové odstávky elektrické energie došlo k přerušení dodávky v do bě od 7.30 hod do 16.30 hod., což v tomto období je témeř celý den. Bylo to velmi nepříjemné,neboť počasí taky nepřálo (za což jasně nikdo nemůže)a jako omluvenku podniku jsme každý obdrželi 4cll kořalky na zahřátí, neboť celý den bylo na pokojí jako v lednici. Za takovou cenu,kterou si účtujete,t.j. 420,-Kč/osoba/noc se snídaní bych očekával daleko větší komfort. Podle § 9 Zákona o ochrane spotřebitele, je povinnen provozoval a poskytovatel služeb upozornit hosta o vzniklých problémech a kvalitě služeb. Toto nám nikdo neřekl a nikdo nás na tuto skutečnost,která sice jak jsme ráno zjistili, visela jako upozornění SME na vstupních dveřích do hotelu, což podle nás byla informace právě pro provozovatele. Ten měl podle výše uvedeného § spotřebitele, což jsme my,upozornit, a nabídnou nějakou formu řešení. K tomuto nedošlo, a proto považuji své hodnocení za oprávněné. Očekávali jsme alespoň nabídku nějaké slevy a né vyrovnání této skutečností formou slovní omluvy obsluhy u večeře a podáním 4 cll kořalky. Bohužel, na tento hotel nebudeme vzpomínat v dobrém a určitě ho svým známým nedoporučíme. Je nám to líto, ale skutečnost je taková. Manžele Sklářovi

 • Pan Štefka

  Všicni byli vstřícní,usměvaví a ochotní. Pobyt byl velmi příjemný,děkujeme.

 • Stephen Mullen

  Very friendly and accommodating staff!

 • Petr Hochmajer

  Vsauně nebyl napuštěn bazén,ovšem cena tomu zodpovídala. Velmi příjemné vystupování recepčního. Bohatá snídaně, vše čerstvé.Děkujeme za pěkný pobyt.

 • Marie Tomanová

  Pokud se chcete vyspat volte jiný hotel. Velmi hlučná společnost během nočních hodin. Velmi chutná kuchyně a dobrá nabídka jídel