Hotel Lanterna ubytování Velké Karlovice

Fotografie uživatelů (15)

Hotel Lanterna Hotel Lanterna Hotel Lanterna zobrazit všechny fotografie

Hotel Lanterna

Léskové 639, 75606 Velké Karlovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lanterna@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Lanterna ****

Luxusní hotel určený i pro náročnou klientelu, která vyhledává místo nejen s výbornou kuchyní, ale i k odpočinku a relaxaci. Nabízíme ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích, nebo de luxe apartmánech. Součástí hotelu je L-Spa centrum, kde je možné využít bazén, whirpool, finskou či parní saunu, popř. vyzkoušet širokou nabídku masáží (thajské, shiatsu, klasické, lávovými kameny,...) a mnoho dalších.

Máte zájem o wellness pobyt v hotelu Lanterna?

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Lanterna

Centrum: 3000 m Vlakové nádraží: 5000 m

Další informace

Při ubytování pouze jedné osoby na pokoji je připočítán příplatek 50%.

Máte-li zájem o další ubytování Velké Karlovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Lanterna

Léskové 639,Velké Karlovice 75606

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lanterna@hotel.cz

Hotel Lanterna - galerie

Hotel Lanterna - Hodnocení

46x
0x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 98%

 • Anonym

  Jednoznačně lepší wellnes v hotelu Horal, v Lspa Lanterna bylo dost lidí na tak malý prostor, skoro nic tam není... Nechápu, jak může mít Lanterna o jednu hvězdu víc, než Horal. Zklamala mě večeře v Lanterně, na to, že všude píší, jak dobře tam vaří, večeře nebyla dobrá, snídaně ano. Ralaxační neděle s možným ubytováním a využitím služeb až od 15:00hod. se mi také zdá dosti omezené. Příště už bychom na toto místo nejeli.

 • Bořivoj Soukup

  Promyšlená a komplexní relaxační strategie s využitím hotelu Horal pro zpestření nabídky, perfektní chování personálu a výborná kuchyně, to vše je důvod, proč hotel doporučím komukoliv a proč služby opakovaně využíváme a těšíme se na příští pobyt.

 • Šárka Koubková

  Maximální spokojenost, všechny služby na vysoké úrovni.

 • Alena Mlatečková

  Hotel krásný, prostředí nádherné, bezvadný relax, po téhle stránce jednoznačně doporučuji. Menší porblém byl ale ohledně rezervace..Volala jsem tam čtyřikrát a když jsem přijeli, tak stejně pro nás nebyl nachystán ten pokoj, který jsem chtěli..nakonjec se ale vše vysvětlilo y bylo to v pořádku, personál by se ale měl zamyslet nad rezervačním systémema zaměstnanci by si asi měli vyřizovat vzkazy. Jinak ale opravdu vše ok.

 • Věra Struhařová

  Maximální spokojenost po všech stránkách, doporučuji všem.

 • Vendula Barošová

  Profesionalni pristup personalu, vyborna kuchyne, pekny wellness....

 • Anonym

  Vysoký standard služeb, komfortní ubytování, výborná kuchyně. Doporučujeme k pobytu.

 • Miloslava Eberlova

  Vse bez chyby. Urcite zase radi prijedeme

 • Marcela Zemanová

  Službám v hotelu není co vytknout, byli jsme moc spokojeni a určitě se k vám rádi opět vrátíme.

 • JAN KAFKA

  První dojem při vstupu do hotelu, který má podvědomě vliv na další vnímaní pobytu je velmi dobrý - teplý, prosvětlený interiér, čistota, klid a příjemný personál v recepci. Pokoje pečlivě připravené, čisté - to nemá chybu a opět příjemné teplé klima. Velmi příjemně zapůsobí i takový detail, jako připravené nové, bílé trepky- člověk se cítí jako doma. Výborná kuchyně, velmi rychlá a pozorná obsluha v restauraci. Možnosti relaxace výborné. Malinko narušuje ne vždy srozumitelné označení jak se dostat k jednotlivým "lahůdkám" (bazén, sauna . . . ) pro prvonávštěvníka pocit bludiště, po chvíli člověk ztrácí přehled zda postupuje tam kam chce a zda má jít bosý, nebo v trepkách.

Celkem záznamů: 19
1 2velikonoce-wellness-pobyt