Hotel a valašský šenk Ogar ubytování Luhačovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel a valašský šenk Ogar

Fotografie uživatelů (17)

Hotel a valašský šenk Ogar Hotel a valašský šenk Ogar Hotel a valašský šenk Ogar zobrazit všechny fotografie

Hotel a valašský šenk Ogar

Hlavní 47, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel a valašský šenk Ogar ***

"OGAR"se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem. Stravování je zajišteno v nově zrekonstruované restauraci "Valašský šenk".

Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení v naše wellness centru, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.
Nabízíme Vám:
Relaxační masáže, které jsou velmi účinné v boji s každodenním stresem.
Finskou saunu, která dokonale pročistí Váš organismus.

Můžete u nás zdarma využít WI-FI připojení a parkování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel a valašský šenk Ogar

Kromě standardních komfortně vybavených dvou až tří lůžkových pokojích nabízíme pobyt v pokoji s vířivou vanou, kde uvolníte ztuhlé svaly, ulevíte bolavým zádům, napětí povolí. Originální je též pobyt v novém apartmá, který se běžně využívá jako svatební, ale i pobyt ve valašské jizbě, kde na Vás dýchne atmosféra minulých dní.

Gastronomie - Hotel a valašský šenk Ogar

"Valašský šenk" je svým originálním prostředím vhodný pro společenské posezení, pořádání večerů u cimbálu a dalších komorních kulturních akcí. Podávají se zde jídla valašské i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni a ve velmi dostupných cenách. Kmotry "Valašského šenku" OGAR jsou významné osobnosti - Jarmila Šuláková a Jiří Pavlica, kteří hotel řádně pokřtili pravou valašskou slivovicí.

Pro pořádání oslav, svatebních hostin a konferencí je k dispozici nově rekonstruovaný sál a dva salonky. Kapacita sálu je 90 osob, kapacita salonků je 30 osob.             Při příležitosti konferencí a školení je k dispozici technické vybavení a všechny místnosti dovolují více možností uspořádaní stolů a židlí.                                                         Sál i salonky lze vzájemně propojit, proto je jejich kapacita maximálně variabilní.

Okolí - Hotel a valašský šenk Ogar

Hotel a valašský šenk Ogar je situován cca 500 m od přehrady, kde je i nově zbudovaný aquapark, v klidné části městyse Pozlovice.                                                   K lázeňské kolonádě, vzdálené 3 km od hotelu, se dostanete buď procházkou malebnou krajinou, či pomocí městské dopravy,                                                         jejíž zastávka zastávka se nachází přímo před hotelem.

Dostupnost - Hotel a valašský šenk Ogar

Velmi dobrá.

Další informace

KULTURNÍ CENTRUM VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ

Novým pokračovatelem tradice rodiny Nesázalových je Valašský šenk Ogar, který si získal nečekanou přízeň nejen svým výjimečným prostředím,                              svou výjimečnou kuchyní, ale i výjimečnými kulturními programy, jež hotel Ogar pořádá. V rámci jeho festivalů Kulturní léto a Hudební doteky                                     se uskutečnily již desítky akcí za nevídaného zájmu návštěvníků všech generací.

Vyberte si nabídky ubytování Luhačovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel a valašský šenk Ogar

Hlavní 47,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-a-valassky-senk-ogar@hotel.cz

Hotel a valašský šenk Ogar - galerie

Hotel a valašský šenk Ogar - Hodnocení

23x
8x
1x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz