Boutique Hotel Radun ubytování Luhačovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Boutique Hotel Radun

Fotografie uživatelů (56)

Boutique Hotel Radun Boutique Hotel Radun Boutique Hotel Radun zobrazit všechny fotografie

Boutique Hotel Radun

Bílá čtvrť 447, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Boutique Hotel Radun ****

Nový boutique hotel Radun**** vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Poloha hotelu je v Luhačovicích ideální. Nachází se v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu. Kavárenská restaurace hotelu je proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu. Wellness hotelu „Prožitkový klub“ s privátní finskou saunou a vodoléčebnou vanou poskytuje masáže, zábaly, inhalace a relaxační cvičení. S hotelem těsně sousedí Vodní ráj se slunečními terasami a trampolínou, plaveckým bazénem, zážitkovým bazénem s masážními tryskami, bublery, skákacím zálivem a divokou řekou, whirlpoolem, dětským bazénkem a parní kabinou. Kapacita hotelu: 14 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj, 4 pokoje mají možnost přistýlek.

Zaslat poptávku

Pokoje - Boutique Hotel Radun

V památkově chráněné, nově zrekonstruované funkcionalistické vile je k dispozici celkem 31 lůžek v luxusních pokojích, jejichž vybavení splňuje kritéria náročných klientů a poskytuje pocit příjemné elegance a komfortu. V hotelu Radun si můžete vybrat svůj pokoj podle jména. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny moderním nábytkem na míru, širokými postelemi se zdravotními matracemi a vynikají svými balkony a terasami a designovými koupelnami se skleněnými sprchovými kouty.

Gastronomie - Boutique Hotel Radun

V kavárenské restauraci hotelu Radun naleznete příjemné a útulné nekuřácké prostředí se zážitkovou domácí kuchyní a ochotným personálem. Máte zde možnost ochutnat vynikající pokrmy připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Rádi Vám doporučíme tříchodové Labužnické polední menu, případně si vyberete ze stálého jídelního lístku, který se přizpůsobuje aktuální sezóně. Snídaně podáváme od 8.00 do 10.00 hodin formou teplého i studeného bufetu. Hotelové večeře tvoří čtyřchodové gurmánské menu a podáváme ho v době od 18 do 20 hodin. Vinný lístek, který zahrnuje průřez vybranými víny Moravy i jižní Evropy, již pouze umocní Váš gastronomický zážitek. Naši speciálně proškolení baristé Vám s náležitou péčí a dle současných trendů připraví prémiovou italskou kávu. Vše doplníte prémiovými rumy s doutníkem. Přijďte se přesvědčit a vychutnat skutečnou gastronomii.

Okolí - Boutique Hotel Radun

Poloha hotelu Radun je z nejkrásnějších... přímo u pramene Aloiska, u smíšeného lesa, v syté zeleni, na tiché komunikaci, na volném slunném prostranství, a přitom v těsné blízkosti centra, 3 minuty k poštovnímu paláci a do ruchu večerní společnosti, 7 minut k tenisovým dvorcům a na kolonádu, přímo u nové kryté Městské plovárny. - centrální poloha nedaleko centra lázní (100m) - bezprostředně u minerálního pramene Aloiska a lázeňského parku - turistické stezky a trasy terénní léčby vedou přímo od hotelu - cesty k zimnímu "vandrování" a trasy pro běžecké lyžování

Dostupnost - Boutique Hotel Radun

Autobusové a vlakové nádraží Luhačovice se nachází 1000 metrů od našeho hotelu. Rádi pro Vás na nádraží přijedeme. Objednávejte na recepci tel.: 577 103 692. Při příjezdu autobusem od Vizovic je zastávka „Luhačovice, U pošty“ 100m od hotelu.

Autem Za Městskou plovárnou odbočíte doleva a uvidíte hotel Radun****. Příjezd autem možný do dvora až k recepci.

Příjezd ze směru Praha, Brno po dálnici přes Zlín: z dálnice D1 přijedete až do Zlín-Malenovice, kde podle ukazatele odbočíte doprava na Luhačovice přes Biskupice. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.

Příjezd ze směru Praha, Brno přes Uherské Hradiště: z dálnice D1 pokračujte přes Slavkov u Brna po silnici E50 do Uherského Hradiště, Uherského Brodu a do Luhačovic. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.

Hotel Radun**** Vás vítá. Vjeďte do dvora až k recepci.

Příjezd ze směru Ostrava, Český Těšín:
Po silnici E462 přijeďte do Příboru, kde odbočte směr Nový Jičín.  Dále pokračujte směr Valašské Meziříčí a Vsetín (57). Ze Vsetína jeďte směr Vizovice a Zlín. Po průjezdu Vizovicemi nezapomeňte odbočit na křižovatce před obcí Zádveřice-Raková vlevo směr Luhačovice (492). Po sjezdu z viaduktu pokračujte po hlavní silnici až do lázeňského města Luhačovice. Na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doleva mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.mírně do kopce do ulice Solné.

Příjezd ze směru Bratislava:

Po dálnici D1 jeďte směr Piešťany, Trenčín. Na 126 km odbočte z dálnice směr hraniční přechod Starý Hrozenkov-Drietoma a pokračujte až do Uherského Brodu (E50).  V Uherském Brodě odbočte vpravo podle ukazatele směr Luhačovice. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži. Alternativa: Namísto trasy přes Uherský Brod je možné zvolit romantickou cestu krajem žítkovských bohyní, po místních úzkých komunikacích se zatáčkami přes obce Komňa, Bojkovice, Přečkovice, Kladná-Žilín (496). Odbočka u motorestu Rasová.

Letiště v okolí Luhačovic

Letiště Bratislava – 150 km          Letiště Vídeň – 180 km          Letiště Praha – 330 km           Letiště Ostrava – 90 km
Malé a regionální letiště v blízkosti Luhačovic: Kunovice UHE 24km, Trenčín LZTN 31km, Otrokovice LKOT 20km, Holešov GTW 27km a další letiště.

Hotel Radun zajišťuje svým hostům za poplatek odvoz z letiště. 

Další informace

Naše filozofie

RELAXACE

Ať jste zdraví či nemocní, milovníci ticha či společenského života, přírody či města, najdete u nás opravdovou relaxaci, zábavu, ale i odpočinek od stresu všedních dnů.

ATMOSFÉRA

Hotel Radun**** je jedinečný svou atmosférou prvorepublikové funkcionalistické stavby sladěné s unikátním přírodním prostředím lázeňského parku a města Luhačovice.

DŮVĚRA

Dny plné klidu a pohody, osvobození od stresu a péče o tělo a duši naleznete s důvěrou ve svém útočišti - Hotelu Radun****.

ÚSLUŽNOST

Navýsost ochotný, úslužný a profesionální personál Vám vytvoří atmosféru počátku 20.století. Vrátíte se  do období první republiky a užijete si pobyt plný snů v historické budově v kombinaci s komfortem moderních technologií.

NÁVRAT

Uděláme všechno  proto, abyste se k nám rádi vraceli. Vždy u nás najdete své známé prostředí, kde se cítíte jako doma, ale kde Vás také dokážeme vždy něčím příjemným překvapit a nadchnout.

Vaše Radun rodina

Vyberte si nabídky ubytování Luhačovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Boutique Hotel Radun

Bílá čtvrť 447,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-radun@hotel.cz

Boutique Hotel Radun - galerie

Boutique Hotel Radun - Hodnocení

228x
1x
0x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 99%

 • Tereza Zikmundová

  Vše připravené, všichni velmi ochotni a vstřícní co se tyče dítěte i pejska. Vše dokonale :)

 • Pavol Vendlek

  Super.Celková spokojnosť.

 • Adolf Fölkl

  -výborná a klidná poloha hotelu s výhledem do zeleně a s možností vycházek do přírody -kvalitní podzemní garáže -perfektní a vkusně řešené vybavení celého hotelu a hlavně čistota ve všech prostorách -100% zajištění výtahu při případné poruše /máme osobní zkušenost/ -personál na vynikající úrovni -racionální stravování, gurmánská nabídka jídla o více chodech vč.stolování a profesionální obsluhy -prostě hotel R adostné místo s A tmosférou prvorepublikové noblesy, úcty a D ůvěry, bezpečné a známé U točiště, kam se můžete kdykoliv N avracet a kde budete vždy s láskou přijati

 • Anonym

  Prežili sme krásny víkend v Luhačoviciach

 • Michaela Kalábová

  Přístup personálu i celkově služby byly na vynikající úrovni.

 • Danuše Vidrmanová

  velmi útulný rodinný hotel, kam se rádi vracíme

 • Anonym

  Tento hotel v duchu 20. a 30. let je úžasný. Skvělá práce majitelů. Ať jim zůstane tolik elánu a nadšení i do dalších let.

 • Blanka Obrovská

  Pobyt v hotelu Radun hodnotím jako naprosto bezchybný a mohu jej všem doporučit. Nádherné ubytování, vstřícný personál, výborná kuchyně.

 • Anonym

  Celkový dojem z hotelu velmi dobrý. Příjemné a klidné prostředí pro relaxaci.

 • ing. Libor Zadrazil

  skvělá atmosféra, už jsem doporučil dál ....

Celkem záznamů: 128
1 2 3 4 5