Luxury spa & wellness Vila Valaška ubytování Luhačovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Luxury spa & wellness Vila Valaška

Fotografie uživatelů (20)

Luxury spa & wellness Vila Valaška Luxury spa & wellness Vila Valaška Luxury spa & wellness Vila Valaška zobrazit všechny fotografie

Luxury spa & wellness Vila Valaška

Betty Smetanové 1050, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Luxury spa & wellness Vila Valaška ****

Kulturní památka hotel VILA VALAŠKA Luhačovice byla postavena roku 1907 podle významného slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Prvky architekta Jurkoviče zde vidíte na každém kroku. Moderní bílý nábytek nádherně kontrastuje s jasně modrou barvou na oknech či červenou na stěnách.

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je přímo propojen s hotelem VILA ANTOANETA, kde se nachází společná recepce pro oba hotely a hosté mohou využívat vodní relaxační centrum. V hotelu je k dispozici 9 stylových apartmánů, restaurace, výjimečná balneoterapie - masáže, světloterapie, muzikoterapie, parní lázeň. Dále také salónek pro 20 osob, hotelová zahrada s altánem a jezírkem.

Parkování zdarma na uzavřeném parkovišti. Internet - WiFi i ADSL.

Zaslat poptávku

Pokoje - Luxury spa & wellness Vila Valaška

Stylové ubytování v 9 apartmánech. Hotel disponuje výtahem. Celková kapacita hotelu 17 lůžek - 1 jednolůžkové a 8 dvoulůžkových apartmánů.

Apartmá - obývací pokoj, ložnice, šatna, WC + bidet, koupelna s vanou, fén, klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, minibar, WiFi i ADSL.

Gastronomie - Luxury spa & wellness Vila Valaška

Stravování - snídaně formou rautu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Pobyt s polopenzí začíná večeří a končí snídaní.

Okolí - Luxury spa & wellness Vila Valaška

Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Dostupnost - Luxury spa & wellness Vila Valaška

Autobusové i vlakové nádraží 2000 metrů.

Centrum 1000 metrů.

Vyberte si nabídky ubytování Luhačovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Luxury spa & wellness Vila Valaška

Betty Smetanové 1050,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: luxury-spa-wellness-vila-valaska@hotel.cz

Luxury spa & wellness Vila Valaška - galerie

Luxury spa & wellness Vila Valaška - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Jana Čubová

    Celá rodinka si pochvalovala letošní prožití velikonočních svátků. Nevadil ani příval sněhu. Naopak bylo to velmi kouzelné

  • Zdenka Gemrotová

    Byla jsem s wellnes pobytem velmi spokojena. Ke službám, čistotě, komfortu a úrovni stravování nemám sebemenší připomínky.