Penzion Beta ubytování Luhačovice

Fotografie uživatelů (8)

Penzion Beta Penzion Beta Penzion Beta zobrazit všechny fotografie

Penzion Beta

Bezručova 504, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Beta **+

Vítejte v lázeňském městě Luhačovice, proslulém jak přírodními léčivými prameny
a dlouhou tradicí lázeňské léčby, tak i prostředím, ve kterém se snoubí krásná okolní příroda a typická architektura. Architekt Dušan Jurkovič zde vytvořil unikátní soubor secesních lázeňských domů, inspirovaných lidovým stavitelstvím.

Nabízíme vám ubytování v soukromí v klidné lokalitě centra města, nedaleko kolonády a minerálních pramenů, kde můžete načerpat nové síly prostřednictvím lázeňských procedur a příjemných procházek v okouzlujícím prostředí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Beta

Informace

Náš penzion vám nabízí ubytování v klidném rodinném prostředí v bezprostřední blízkosti centra (cca 4 minuty pomalé chůze) a nedaleko lázeňského náměstí (cca 6 minut pomalé chůze). V těsné blízkosti penzionu se nachází dětské hřiště a Městský dům kultury Elektra, nedaleko také Městská plovárna Luhačovice.

K dispozici je zde 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), rádiem a TV. Hosté mohou také využít možnost připojení k internetu.

Všichni hosté mají možnost vlastního vaření ve 2 společných kuchyňkách se sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a ostatním kuchyňským vybavením potřebným pro stolování.

Klienti užívají vlastní samostatný vchod oddělený od ostatních částí objektu. Parkovací místa se nachází na komunikaci u penzionu.

Gastronomie - Penzion Beta

restaurace v okolí

Máte-li zájem o další ubytování Luhačovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Beta

Bezručova 504,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-beta@hotel.cz

Penzion Beta - galerie

Penzion Beta - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt