Galaxie hotel Zlín ubytování Zlín

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Galaxie hotel Zlín

Fotografie uživatelů (11)

Galaxie hotel Zlín Galaxie hotel Zlín Galaxie hotel Zlín zobrazit všechny fotografie

Galaxie hotel Zlín

Vršava 679, 76314 Zlín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Galaxie hotel Zlín ***

Hotel Galaxie Zlín nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni za příznivé ceny pro jednotlivce i celé rodiny. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Hotelovým hostům je k dispozici po celý den restaurace nabízející snídaně, obědy i večeře. Samozřejmě mohou naši hosté využít i služby zábavního parku a wellness.

Komplex Galaxie v sobě sdružuje jedinečný zábavní park, hotel, wellness služby a gurmánský restaurant. V zábavním parku Galaxie se v hale na ploše 2500 m2 nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem. GALAXIE Zlín přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Wellness Galaxie je více než pouhým relaxačním centrem nabízejícím služby aktivního i pasivního odpočinku.

Naleznete zde profesionálně vybavené zařízení, které obsahuje saunu s hvězdným nebem, vesmírný whirlpool s videoprojekcí, odpočívárnu, masážní salon, šatnu a sociální zařízení. Vše je koncipováno tak, abyste jste se zde cítili opravdu příjemně a slovo „wellness“ došlo i ve Vašem případě svého naplnění. Na rozdíl od mnohých podobných center, která musíte chtě nechtě sdílet s neznámými lidmi, Vám a Vašim přátelům naše centrum zaručuje naprosté a nerušené soukromí po celou dobu pobytu! Filosofií našeho centra je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro Vaši relaxaci a stát se klidnou oázou Vašeho odpočinku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Galaxie hotel Zlín

Hotel Galaxie *** nabízí svým hostům kapacitu 35 osob v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i rodinný apartmán. V případě zájmu větších kolektivů nabízíme i možnost přespání v zábavním parku, který pojme na noc až 150 lidí.

Gastronomie - Galaxie hotel Zlín

Restaurant Galaxie je založen především na nadstandartních kuchařských výkonech. Naším záměrem je nabídnout poctivou kuchyni, postavenou výhradně na vaření z čerstvých surovin, bez zbytečných instantních polotovarů. Jídelníček je vystavěn na atraktivních jídlech mezinárodní i české kuchyně. Za příznivé ceny bychom chtěli přinášet originální recepty a věci, které nejsou v ostatních restauracích zcela běžné. Na druhou stranu si každý najde i oblíbenou českou klasiku. Nabízíme každý všední den obědová meníčka za bezkonkurenční ceny.

Okolí - Galaxie hotel Zlín

Hotel se nachází ve Sportovním areálu Vršava na okraji Zlína. V jeho těsné blízkosti se nachází tenisové haly a kurty a také několik fotbalových hřišť. Kolem haly prochází hlavní cyklostezka propojující město Zlín se ZOO Lešná. Nedaleko komplexu se nachází i golfové hřiště a koupaliště. Celý areál se nachází v pěkném prostředí u lesa na okraji města a přesto lze centrum Zlína dosáhnout s MHD či jinak za několik minut. V okolí můžete navštívit: Zoologickou zahradu se zámkem v Lešné Město Zlín Dětskou halu Galaxie Lázně Zlín Zámek a muzeum ve Zlíně Golfové hřiště Tenisové kurty Lanové centrum Cyklo a in-linové stezky přímo u hotelu

Dostupnost - Galaxie hotel Zlín

MHD, Taxi

Další informace

Wir bieten eine Vielzahl von touristischen Packages, verschiedene Ausflüge, entspannende Wellness-Kuren, Unterhaltung, Essen & Trinken, Erlebnispädagogik und vieles mehr. Sport Kollektive haben hier eine ausgezeichnete Grundlage für die Organisation von Turnieren o.ä.

Vyberte si nabídky ubytování Zlín. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Galaxie hotel Zlín

Vršava 679,Zlín 76314

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: galaxie-hotel-zlin@hotel.cz

Galaxie hotel Zlín - galerie

Galaxie hotel Zlín - Hodnocení

19x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 98%

  • Petra Vyhlasová

    Ubytování super,moc příjemný personál :-)Děti si to užily hlavně v zábavném parku,tam se jim moc líbilo :-)

  • Blanka Krásová

    Hledala jsem ubytování s příležitostí vyřádění mé 7 let staré dcerky a velice doporučuji :). Hezké bydlení se spoustou aktivit pro děti, ale i dospělé jak v Galaxii, tak v jejím okolí. Doporučuji nevynechat návštěvu krásné ZOO Lešná :). Velice nás potěšil také moc příjemný personál, ktarý vždy ochotně vyšel ve všem vstříc.

  • Markéta Kaplanová

    .-)