Aquapark Tatralandia - Hodnocení

Aquapark Tatralandia - Hodnocení

Zpět na Aquapark Tatralandia
66x
10x
5x
6x
21x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 71%

 • Anonym

  Spokojenost žádná naštvali nás hned u vstupu. chtěli jsme si koupit rodinné vstupné ale dozvěděli jsme se že naše devítileté děti nejsou děti ale studenti protože měří nad 140cm. takže jsme zaplatily o 40 euro více než naši známí i když mají starší děti než mi ale menší. Tobogánů je tam dost ale naschvál tam dají málo podušek protože bez nich jezdit nemůžete ale když chcete můžete si rychlejší jízdu koupit za 2 eura je to sprostý zaplatit 86 euro za vstupné 2 dospělí ,dvě děti s tím že to máte na všechny atrakce a potom 20 min.čekat na tobogán už neví na čom by vydělávali nedoporučuji to. rn Beniačiková Č.K

 • Anonym

  otras otras otras

 • Anonym

  nejlepší dovolána co jsem zažila kam se hrabe dovolená u moře super zábava krásná lokalita prostě nejlepší termály na Slovensku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anonym

  Super tobogány,voda všude vyhřívaná a teplá.Jsou tam různá brouzdaliště i pro děti.Sama mám 16měsíční mrně a nemůžu si tam na nic stěžovat.Lehátek pod sluníčky je dost.Vstupný je poněkud dražší,ale jinak opravdu paráda.Kdo váhá,dělá chybu.Fakt super.