Hotel Stará Pošta ubytování Bělá pod Pradědem

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Stará Pošta Hotel Stará Pošta Hotel Stará Pošta zobrazit všechny fotografie

Hotel Stará Pošta

Filipovice 27, 79001 Bělá pod Pradědem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Filipovice, Kouty nad Desnou, Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová. Hotel Stará Pošta nabízí hotelové ubytování evropského standardu v kategorii tříhvězdičkového horského hotelu, s celkovou ubytovací kapacitou 163 míst, která je rozdělena na ubytování v hlavní budově hotelu s kapacitou 103 míst a na dvě depandance umístěné v hotelové zahradě, ve vzdálenosti deseti metrů od hlavní budovy, s celkovou kapacitou 60 míst k ubytování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Stará Pošta

Pokoj Standard

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu s možností přistýlky, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi připojením, čtyřlůžkové pokoje apartmánového typu, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi signálem připojením.

Pokoj Ekonomy

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře; každý pokoj je vybaven TV/SAT a Wi-Fi připojením. Podkrovní pokoje nabízejí příjemnou atmosféru umocněnou výhledem do okolních hor. Dvoulůžkové až sedmilůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře, umístěné v hotelových depandancích. Každý pokoj je vybaven TV/SAT. Ubytování včetně soc. zařízení je na velice dobré úrovni. Poloha depandancí v hotelové zahradě poskytuje klientům soukromí s využitím všech hotelových služeb. Depandance nabízí možnost klubových prostor ke společenským aktivitám.

Dostupnost - Hotel Stará Pošta

Hotel leží v nadmořské výšce 780 m, v ekologicky chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Strategická poloha hotelu, nacházejícího se přímo u Skiparku Filipovice.

SKIPARK Filipovice patří k nejvyhledávanějším a nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským areálům v Jeseníkách. A to zejména díky své variabilitě terénu, sedačkové lanovce s rozjezdovým nástupním pásem, dvěma lanovým vlekům, třem sjezdovkám střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600 m a přepravní kapacitou 2 700 os./hod. SKIPARK Filipovice je vhodný jak pro rodinné lyžování, tak pro vyznavače sportovnějšího lyžování 

Další informace

polopenze 130 Kč/dítě do 12 let

polopenze 180 Kč/dospělá osoba

Ubytování Bělá pod Pradědem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Stará Pošta

Filipovice 27,Bělá pod Pradědem 79001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-stara-posta@hotel.cz

Hotel Stará Pošta - galerie

Hotel Stará Pošta - Hodnocení

12x
6x
1x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 80%

 • Petr Semerád

  prakticky nemám co vytknout, příjemný personál, útulné pokoje - v pohodě

 • Anonym

  pohoda, blízkost sjezdovky a běžeckých tratí je ideální pro rodinu s malými dětmi,

 • Oldřich Horák

  Hotel na dobré úrovni, s odpovídajícím vybavením, ochotný a příjemný personál.

 • De Nil Luc

  Wir haben einen angenehmen Aufenthalt im Hotel verbracht. Wir haben gut geschlafen. Das Zimmer entsprach unseren Wünschen. Das Hotel lag in Nähe der Erholungsgebiete. Wir haben des öfteren im Hotel gegessen und waren damit zufrieden.

 • Paní Klepsová

  V hotelu Stará Pošta byl naprosto vyjímečný personál. V každém ohledu velmi příjemný a ochotný splnit každé Vaše přání s úsměvem a okamžitě. Bezvadné. Klepsovi

 • r.vojtkova

  Strávili jsme zde s manželem a malou dcerou několik dní na konci února - s ubytováním na přidružené budově hotelu - depandanci. Hotel má historii i osobní kouzlo, krásný výhled, výborné jídlo, teplo, sympatické číšníky. Sjezdovka je na kopci nad hotelem. Filipovice jsou příjemná horská osada bez nehezkých komerčních staveb a určitě je zde hezky i v jiné roční době. Budova "depandance" je lehká stavba - není moc zvukotěsná - chce to štěstí na sousedy.

 • Anonym

  Ein Wunsch an das Hotel: Werden sie schnell mit dem Zimmerumbau fertig.

 • Anonym

  přes to,že se v blízkém okolí penzionu pracovalo,bylo ubytování a vstřícnost personálu příjemná a na práci v okolí upozornila vaše agentura i provozni hotelu,což oceňuji