Chateau St. Havel**** - Wellness hotel ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Fotografie uživatelů (7)

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel Chateau St. Havel**** - Wellness hotel Chateau St. Havel**** - Wellness hotel zobrazit všechny fotografie

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Před Nádražím 1/6, 14000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel ****

Hotel nabízí 26 dvoulůžkových pokojů a jeden luxusní apartmán ve věži zámku, který je jedinečnou nabídkou pro ty, kdo si chtějí spojit pobyt s nevšedním romantickým zážitkem.

Součástí hotelového resortu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybnika a nádherné wellness s privátní whirlpool,saunou a bohatou nabídkou masáží.

Pro hotelové hosty nabízíme bezplatné parkoviště, bezplatné WIFI po celé budově, lehké občerstvení na pokoji při příjezdu a bezplatné taxi při cestě z hotelu na Václavské náměstí či do zaměstnání se sídlem na Praze 4.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Hotel nabízí 26 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v zámeckém stylu, koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem, minibarem, trezorem, klimatizací, bezplatnou WiFi a rychlovarnou konvicí na kávu či čaj. Luxusní apartmán ve věži zámku je jedinečnou nabídkou pro svou romantičnost a atraktivitu.

Gastronomie - Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

V naší zámecké restauraci dbáme hlavně na to, aby si každý náš zákazník našel to své. Nabízíme vám pokrmyzaložené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie.Šéfkuchařem naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci.

Okolí - Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 - Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí nadstandardní ubytování na zámku v klidném prostředí, s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

Dostupnost - Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Hotel je z centra Prahy dostupný MHD - metrem C do stanice Budějovická a odtud autobusem č.121 do zastávky Nádraží Krč, cesta trvá cca 20 - 30 minut.

Dále je možné využít spoj vlakem. Přímo k hotelu jede vlak z Hlavního nádraží a cesta trvá 11 minut.

Hosté mají možnost během svého pobytu denně využít bezplatné taxi při cestě z hotelu na Václavské náměstí či do zaměstnání se sídlem na Praze 4.

Ubytování Praha – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Před Nádražím 1/6,Praha 14000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chateaust-havel@hotel.cz

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - galerie

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - Hodnocení

10x
1x
0x
0x
0x