HOTEL PIVOVAR ubytování Praha

Fotografie uživatelů (26)

HOTEL PIVOVAR HOTEL PIVOVAR HOTEL PIVOVAR zobrazit všechny fotografie

HOTEL PIVOVAR

Freyova 12/1, 19000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL PIVOVAR **

Hotel Pivovar nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování s rychlým spojením do centra Prahy. Hotel je ideální pro firemní a obchodní klientelu,turistické,studentské a školní skupiny i jednotlivce.

Hotel Pivovar se nachází v klidné části Prahy 9 – Vysočanech s dobrou dostupností do centra Prahy. Metro Vysočanská,stanice tramvaje a autobusu jsou vzdáleny cca 150 od hotelu. Dostupnost do centra Prahy MHD do 15 minut. Důležité orientační body v okolí hotelu: O2 Aréna,PVA výstaviště Letňany,kongresový hotel Clarion.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL PIVOVAR

Hotel disponuje lůžkovou kapacitou pro 113 hostů. 42 pokojů je rozděleno do jedno,dvou a více lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Skladba pokojů: 5 jednolůžkových,15 dvoulůžkových,13 třílůžkových,6 čtyřlůžkových a 3 pětilůžkové. Ve všech pokojích možnost wi-fi připojení zdarma. V hotelové hale se nachází TV se satelitem,internetový koutek a bezpečnostní trezory. V objektu hotelu je možnost placeného oploceného parkoviště s bezpečnostní ostrahou 24 hodin.

Gastronomie - HOTEL PIVOVAR

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu,která je servírována od 07:00 do 10:00 hodin. Možnost objednání snídaňových a obědových balíčků. Obědy a večeře je možné objednat ve dvou restauracích nacházejících se v objektu Pivovar.

Dostupnost - HOTEL PIVOVAR

Metro Vysočanská ( linie B ) je vzdálena od hotelu cca 150m. U stanice metra se nachází také zastávky tramvaje a autobusu. Nádraží Vysočany je vzdáleno cca 300m a nádraží Libeň cca 500m.

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL PIVOVAR

Freyova 12/1,Praha 19000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-pivovar@hotel.cz

HOTEL PIVOVAR - galerie

HOTEL PIVOVAR - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x