Pension Řepy Praha ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Pension Řepy Praha

Fotografie uživatelů (24)

Pension Řepy Praha Pension Řepy Praha Pension Řepy Praha zobrazit všechny fotografie

Pension Řepy Praha

Ke Kaménce 93/11, 16300 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Řepy Praha ***

Pension Řepy je úmistěn v klidné vilové čtvrti na Praze 6, nedaleko centra města vzdáleného 30 minut tramvají a nabízí venkovní posezení s grilem a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Řepy nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a dopravu na letiště. Hosté mohou využívat zahradu, nebo vyrazit do města na prohlídku památek. Václavské náměstí je 14 km od penzionu a Karlův most je 10,5 km vzdálený.

Autobusová zastávka Ke Kaménce je 2 minuty pěšky od penzionu a na vlakové nádraží Praha-Zličín je to 1 km. Na pražské letiště Václava Havla dojedete za 10 minut.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Řepy Praha

Nově zrekonstruované pokoje, hotelového typu, které slouží k Vaší spokojenosti již 20 let, jsou vždy připraveny k Vaší potřebě. Rodinám nabízíme nový apartmán s maximální kapacitou pro 6 osob. Apartmán se skládá ze dvou průchozích pokojů s jednou TV, společnou koupelnou a WC. Doufáme, že ubytování v Praze 6, ale hlavně ubytování v našem penzionu na adrese Prahy 6, pro Vás bude příjemnou dovolenou, nebo služební cestou.

Gastronomie - Pension Řepy Praha

Ráno se podává snídaně a potraviny si můžete koupit v supermarketu vzdáleném 200 metrů. Najíst se lze v 400 metrů vzdálené restauraci. Na místě je k dispozici sdílená kuchyň a automat na občerstvení.

Ubytování Praha – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pension Řepy Praha

Ke Kaménce 93/11,Praha 16300

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-repy-praha@hotel.cz

Pension Řepy Praha - galerie

Pension Řepy Praha - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x