Restaurant Tetu Brissy

Všechny kategorie > Restaurace

Restaurant Tetu Brissy

Gastronomie restaurantu Tetu Brissy se úzce pojí s tématem „vzduchoplavectví“. Kombinuje prvky jeho doby - 19. století, kterou reprezentuje poctivá, domácí kuchyně a prvky současnosti, jako je moderní design a technologie zpracování. Kuchyně Tetu Brissy je založena na čerstvých a kvalitních vstupních surovinách, vztahu k produktu a jeho bezpečné a šetrné úpravě. Tým kuchařů a obsluhujícího personálu je připraven vyslyšet a splnit Vaše kulinářská i jiná přání a poradit Vám tak, aby byl pobyt v n... Více »ašem vzduchoplaveckém restaurantu pro Vás opravdovým zážitkem. Vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy je zároveň stálou galerií. Originální a poetickou atmosféru tu vytváří výtvarná díla předních českých malířů a grafiků, kteří se nechali inspirovat kouzelným retrosvětem vzducholodí a vytvořili pro Tetu Brissy nová, původní díla. Největší uměleckou stopu tu ale zanechal Tomáš Bím, který je kromě několika obrazů autorem i trojrozměrné vzducholodi, dominující prostoru restaurantu. Příběh francouzského vzduchoplavce Tetu Brissy, podle kterého vzducholoď tvořil, nás natolik zaujal, že jsme jeho jméno použili i do názvu restaurantu. Tomáš Bím je také autorem loga restaurantu.


Pokud chcete stihnout co nejvíce turistických zajímavostí v okolí, Europcar - autopůjčovna Praha Vám přistaví auto podle Vašich představ.


Zajímavé odkazy:
www.tetubrissy.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
 • 1.
  files/gallery/21858/88094.JPG

  Bowling bar Park Holiday

  Pokud se chcete odreagovat a užít si zábavu při hře se svými blízkými a přáteli, navštivte příjemné prostředí Bowling baru v Parku Holiday. Nabídneme Vám 4 profesionální dráhy značky AMF Qubica a automat na ...
  více informací
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

 • Předražené, pomalá nahlouplá obsluha, dlouhé čekání na jídlo, naprosto nedpovídá vysokým cenám
  Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni
velikonoce-wellness-pobyt