Hotel ADLER ubytování České Budějovice

Fotografie uživatelů (16)

Hotel ADLER Hotel ADLER Hotel ADLER zobrazit všechny fotografie

Hotel ADLER

Klostermannova 6, 37001 České Budějovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-adler@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel ADLER ***

Hotel nabízí celkem 24 pokojů, z toho 2 jednolůžkové, 2 trojlůžkové a 21 dvoulůžkových. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel ADLER

 Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Gastronomie - Hotel ADLER

 Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí zajímavou a širokou nabídku   české a mezinároní kuchyně. Naše lahodné pokrmy mohou hosté   zapít čepovaným, neméně lahodným pivem značky Budvar z   místního pivovaru. Odpočinek a příjemné posezení najdete v   hotelovém baru nebo na letní terase. Zároveň Vám nabízíme   možnost rezervace a uspořádání slavnostních večírků, rautů, svateb,   promocí a podobných akcí. 

Našim hostům nabízíme možnost posezení na letní zahrádce.

Okolí - Hotel ADLER

Památky města České Budějovice, turistika a cykloturistika v okolí.

Další informace

Odpočinek a příjemné posezení najdete v hotelovém baru, restauraci nebo na letní terase. Pro osobní auta nabízíme uzavřené parkování a pro autobusy je možnost parkovat přímo před hotelem. Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí zajímavou a širokou nabídku české a mezinároní kuchyně. Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou Pokoje se sociálním zařízením Minibar na pokoji 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj 1 - jednolůžkový pokoj

Vyberte si nabídky ubytování České Budějovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel ADLER

Klostermannova 6,České Budějovice 37001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-adler@hotel.cz

Hotel ADLER - galerie

Hotel ADLER - Hodnocení

6x
0x
0x
0x
0x