Hotel KLOR ubytování České Budějovice

Fotografie uživatelů (12)

Hotel KLOR Hotel KLOR Hotel KLOR zobrazit všechny fotografie

Hotel KLOR

Doudleby 22, 37007 České Budějovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: klor@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel KLOR ***

Hotel stojí nedaleko historického města Český Krumlov a nabízí velice čisté, komfortní a ničím nerušené prostředí k odpočinku. Hotel Klor má k dispozici 12 vkusně zařízených pokojů a vnitřní bazén, uzamčené parkoviště. V okolí jsou lesy, louky i řeka nabízející spoustu možností k procházkám, pěší turistice, plavání, rybaření a houbaření. Doudleby stojí na hlavní cyklostezce z České republiky do Rakouska (Praha-Linec) a na cyklostezce vedoucí kotlinou podél řeky Malše. Máte-li zájem o aktivní odpočinek, můžete využít místního sportovního komplexu (tenis, stolní tenis, fotbal, volejbal, fitness centrum). V zimě je k dispozici lyžařská kotva a umělé kluziště.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel KLOR

V našem tříhvězdičkovém hotelu Vám nabízíme ubytování v některém z 12 kompletně vybavených pokojů zařízených v anglickém stylu.Celková kapacita hotelu je 36 lůžek.Pokoje jsou převážně dvoulůžkové a třílůžkové s možností přistýlky.Nabídneme Vám však i jednolůžkový či čtyřlůžkový rodinný apartmán.Každý s pokojů ma vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou,barevný televizor se satelitem a telefon.V celém hotelu je zdarma možnost připojení k internetu Wifi.Vše tak, abychom našim hostům zaručili veškeré pohodlí při pobytu.Stylovost a charakter našeho hotelu jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Gastronomie - Hotel KLOR

Nejen pro hotelové hosty je k dispozici restaurace s 50 místy a salonek o kapacitě 12 míst,ve kterých si můžete v soukromí uspořádat svatební hostinu,firemní školení,večírky,prezentace,kurzy a jiné akce.U příležitosti těchto setkání Vám rádi připravíme speciální menu v souladu s Vašimi požadavky.Příjemný večer nabízí piano bar s krbem.

Od 1.10.2014 do 31.3.2015 je hotelová restaurace uzavřena. Možnost pouze snídaní.

Okolí - Hotel KLOR

Obec Doudleby se nachází v blízkosti historických, památkově chráněných měst České Budějovice a Český Krumlov.Přilehlé lesy,louky  a řeka skýtají dostatek příležitostí k procházkám přírodou,koupání, rybaření či houbaření,cyklistice.Obec leží na cyklotrase "Pomalším" a na hlavní cyklotrase Praha-Linz.K aktivnímu odpočinku lze využít i místní sportovní areál / nohejbal,volejbal,tenis/,v zimě pak osvětlený lyžařský vlek a kluziště.Láká-li Vás kultura,pak byste si jistě neměli nechat ujít některou z místních tradičních společenských událostí,jako například Dožínky,masopust či vystoupení místního tanečního souboru Doudleban. 

Dostupnost - Hotel KLOR

Do obce Doudleby je pravidelné autobusové spojení.

Další informace

Bazén se od 1.10. 2014 do 31.3.2015 nevytápí.

Máte-li zájem o další ubytování České Budějovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel KLOR

Doudleby 22,České Budějovice 37007

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: klor@hotel.cz

Hotel KLOR - galerie

Hotel KLOR - Hodnocení

1x
3x
0x
0x
0x