Plavecký stadion České Budějovice

Plavecký stadion České Budějovice

Plavecký stadion v Českých Budějovicích zajišťuje pro svoje návštěvníky celou řadu služeb. K dipsozici mají plavecký bazén 50 x 20 m, skokanský bazén 10 x 12 m s hloubkou 3,6 m, dětský bazén 20 x 10 m, krytý tobogán dlouhý 69 m, vířivka a parní komory. Letní plovárna která je v provozu pouze sezónně nabízí dále plavecký bazén 50 x 21 m a dětský bazén 25 x 18 m. V areálu se posyktují ještě doplňkové služby poskytované nájemci. Sauna, masáže, fitness, restaurace s terasou a bufetem, kadeřnictví a kosmetika.

Zajímavé odkazy:
Chcete si vyrazit do restaurace v České Budějovice na dobrý oběd nebo večeři a nevíte kam? S Restu.cz máte po starostech.
www.c-budejovice.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Celkem záznamů: 14
1 2
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

 • byla jsem tam když to ještě nebylo opravené a po opravě.Vstupné 90Kč,no za to,že tam je jen jeden tobogán,velký bazén,bazén pro neplavce,to je šílené.S dětmi tam nechodit,pač se tam za chvíli nudí.Není tam ani pro ně skluzavka do vody,no prostě nic.Ocenuji,že WC jsou jak u dětského bazénu,tak u velkého bazénu a ještě v restauraci,takže nemusí člověk běhat po celém koupališti.Je tam možnostsi sednout i do stínu,lehátka tam nikde nejsou a to vidím jako hlavní mínus.Není tam výřivka,je jen v zimním krytém bazénu.Když to zkrátím,no na to,že ...
  Anonym
 • super bazén
  Anonym
 • nejhezčín
  Anonym
Celkem záznamů: 11
1 2 3 4

Zeptat se návštěvníků

 • nemáte ceník!!!!!!!!!!!a to mě štve18. 02. 2009
  Kateřina Kopáčková
 • Yep, this... Really, this is the only thing I'm missing... really like it otherwise. cookie clicker slope unblocked 8. 04. 2021
  Anonym
 • Thanks for your sharing, great article. I enjoyed reading this article.
  among us 218. 03. 2021
  Anonym
 • ​Really I appreciate the effort you made to share the knowledge. The topic here I found was really effective to the topic which I was researching for a long time.
  cookie clicker 8. 04. 2021
  Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni