Hotel Resort Relax - Lipno ubytování Černá v Pošumaví

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Resort Relax - Lipno

Fotografie uživatelů (22)

Hotel Resort Relax - Lipno Hotel Resort Relax - Lipno Hotel Resort Relax - Lipno zobrazit všechny fotografie

Hotel Resort Relax - Lipno

Dolní Vltavice 44, 38226 Černá v Pošumaví

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Resort Relax - Lipno ****

Hotel Resort Relax - Zažijte krásnou přírodu a komfort v těsné blízkosti Lipenského jezera. Očekávat můžete kompletní služby, profesionální přístup a přátelskou atmosféru. Nabízíme romantické, aktivní, sportovní a relaxační pobyty. K dispozici restaurace s letní terasou, cyklo bar, půjčovna sportovních potřeb, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště. Ochutnat můžete tradiční českou kuchyni a speciální nabídku menu pro GASTRO AKCE.  Jsme ideální místem pro skupinové (sportovci, golfisté a jiné tématické skupiny), ale i individuální pobyty (rodiny s dětmi, senoři vítání).

Jak v letní sezóně, tak v zimní sezóně (po celý rok) nabízíme  výhodné tématické pobytové balíčky se zaměřením na sport, aktivní odpočinek, romantiku, relaxaci, gastronomii a poznání místních krás a tradic. Lokalitou křižují atraktivní cyklostezky, příroda vybízí k procházkám, projížďkám na in-line bruslích, plachetnicích, kajacích, pramicích, motorových člunech (atraktivní nabídka vodních sportů). Hosté mohou využít služeb převozu na druhý břeh Lipna do bývalého Kyselova, dále pak služeb půjčovny sportovních potřeb a atraktivní nabídky doprovodných služeb v destinaci Lipensko. Hotel disponuje vlastní pláží, beachvolejbalovým a pétanque hřištěm. Děti využijí ke hrám dětský koutek, venkovní dětské hřiště a ohniště. Na své si přijdou sportovci, rybáři, houbaři, milovníci přírody, vodních a zimních sportů (SKI centrum Lipno a Hochficht jsou nedaleko – dopravu k nejbližší zastávce SKI busu zajistím v rámci zimních pobytů zdarma 7 místným mimibusem).

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Resort Relax - Lipno

Nabízíme komfortní ubytování ve 30 pokojích a 2 apartmánech s odpovídajícím vybavení hotelu "first class" ****.

Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, 14 pokojů má balkon a výhled na Lipenskou přehradu. Jeden pokoj je upraven jako bezbariérový.

Vybavení dvoulůžkového pokoje (LCD TV, telefon s přímou předvolbou, minibar, pracovní stůl, safe, sprchový kout, vysoušeč vlasů, župan a pantofle na vyžádání na recepeci, pracovní stůl,  bezplatné Wi-FI připojení).

Gastronomie - Hotel Resort Relax - Lipno

Restaurace Relax + Cyklo bar s ojedinělým výhledem na Lipno

 Nabízíme možnost stravování v hotelové restauraci s kapacitou 70 míst. K dispozici je také letní terasa s kapacitou 20 míst a Cyklo bar (70 míst) s ojedinělým výhledem na Lipno.

Součástí je venkovní dětské hřiště, které poskytne zázemí pro Vaše ratolesti.  Jídelní lístek nabízí pokrmy tradiční české kuchyně.

Rádi pro Vás uspořádáme rodinné oslavy, svatby (služby agentury-zajistíme kompletní program), firemní akce, teambuildingové akce, rauty, catering a jiné slavnostní události.

V letních měsících možnost venkovního grilování (steaky, selátko apod.).

Standartní nabídku coffee breaků, menu, rautů vám v případě zájmu zašleme.

Okolí - Hotel Resort Relax - Lipno

Turistika

Rozhledna Moldaublick

Rozhledna Moldaublick se nachází v Rakousku u obce Schöneben nedaleko hraničního přechodu na Zvonkové. Rozhledna byla postavená v roce 1968 v Rakousku na hoře Sulzberg 1040m

Schwarzenberský plavební kanál

Schwarzenberský plavební kanál je jedna z nejpodivuhodnějších vodních cest své doby. Jeho stavba probíhala v letech 1789-1822 a byla navržena inženýrem Josefem Rosenauerem.

Výlet na Čertovu stěnu

Čertova stěna je dle pověsti nedostavěná přehrada, pomocí které chtěl pekelník zaplavit klášter ve Vyšším Brodě. Protože ale nestihl dostavět přehradu do prvního

Po stopách Adalberta Stiftera

Pokud se chcete vydat po stopách šumavského básníka Adalberta Stiftera, vyrazte z Horní Plané směrem na západ. Jde o příjemnou, nenáročnou cestu, na níž potkáte Stifterův smrk a mnoho dalšího

Výlet na Vítkův kámen

Výlet na Vítkův Kámen na Svatém Tomáši patří k těm nejhezčím v Lipenské oblasti. Zřícenina se tyčí na pravém břehu řeky Vltavy na hranicích s Rakouskem nad přehradní nádrží ...

Výlet na Medvědí stezku

Medvědí stezka je nejstarší naučnou stezkou na Šumavě (vznikla v roce 1967) a je spjatá s historií zastřelení posledního šumavského medvěda (14. listopadu 1856).

Výlet na Plešné jezero

Výlet na Plešné jezero si nenechte ujít, protože jde o jeden z nejhezčích v oblasti Lipna. Cesta k Plešnému jezeru vede úžasnou neporušenou Šumavskou přírodou.

Stezka v korunách stromů

Stezka v korunách stromů v Národním parku Bavorský les Vám nabídne procházky ve výšce 8 - 25m nad zemí. Z ptačí perspektivy se můžete kochat jedinečnou Šumavskou přírodou

 

Zimní aktivity

Skiareál Lipno

Jediné pětihvězdičkové středisko v jihočeském

Šumavský Everest

Přijďte zdolat výšku nejvyšší světové hory!

Zimní radovánky na Hochfichtu

Jeden z největších rakouských skiareálů v Rakousku....

Lyžování na Sternsteinu

Lyžování kousek od lipenské přehrady.

 

Vodní aktivity

Projížďka motorovým člunem

Hotel Relax disponuje vlastním motorovým člunem, kterým je možné vydat se na výlet po vodní hladině.

Windsurfing

Díky své rozloze a nadmořské výšce patří v ČR Lipno mezi nejlepší lokality vhodné pro windsurfing.

 

Máte-li zájem o další ubytování Černá v Pošumaví, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Resort Relax - Lipno

Dolní Vltavice 44,Černá v Pošumaví 38226

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-resort-relax@hotel.cz

Hotel Resort Relax - Lipno - galerie

Hotel Resort Relax - Lipno - Hodnocení

8x
1x
0x
0x
0x