HOTEL GRAND **** ubytování Český Krumlov

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

HOTEL GRAND ****

Náměstí Svornosti 3, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-grand-cesky-krumlov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL GRAND **** ****

Při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy.

Všechny pokoje Hotelu Grand jsou komfortně vybaveny na úrovni **** hotelu. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy.

Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související.

Služby recepce: směnárna, restaurant je otevřen denně od 11 do 22 h, polopenzi nebo plnou penzi je nutno objednat předem, trezor je k dispozici v recepci, prádelna, čistírna. Parkování v blízkosti hotelu, internet v některých pokojích.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL GRAND ****

Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (luxusní koupelna s fénem), TV + SAT, rádio, telefon s přímou volbou, lednice s minibarem.

Gastronomie - HOTEL GRAND ****

Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás.

Dostupnost - HOTEL GRAND ****

Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené.

Ubytování Český Krumlov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL GRAND ****

Náměstí Svornosti 3,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-grand-cesky-krumlov@hotel.cz

HOTEL GRAND **** - galerie

HOTEL GRAND **** - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x