PENZION KAPR ubytování Český Krumlov

Fotografie uživatelů (7)

PENZION KAPR PENZION KAPR PENZION KAPR zobrazit všechny fotografie

PENZION KAPR

Rybářská 28, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PENZION KAPR ***

Vítáme Vás v našem klidném, rodinném penzionu. Ze všech pokojů je nádherný výhled na nejkrásnější část vltavského meandru a historického centra s impozantní scenérií zámku, zámecké věže a kostela Sv. Víta v pozadí.

Ubytování se snídaní nabízíme ve čtyřech standartně vybavených pokojích, s připojením wi-fi na internet zdarma. Celý penzion je přísně nekuřácký.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - PENZION KAPR

Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem. Pečlivá rekonstrukce původních konstrukcí vrcholí originálním zpracováním koupelen. Pro rodinu s dětmi je možnost propojit zvláštním vchodem pokoje Štěpán a Alena v jeden velký apartmán se dvěma koupelnami.

Gastronomie - PENZION KAPR

Náš pension nabízí snídaně formou teplého i studeného bufetu.
V blízkém okolí na Vás také čeká velké množství restaurací, kde si můžete dopřát oběd či večeři.
V ulici je také samoobsluha, kde si můžete nakoupit.

Okolí - PENZION KAPR

V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén. V dosahu cca 1km je střelnice, jízda na koních, rybníky, lesy a nádherné houbařské okolí. V zimě je na Kleti (1084 m.n.m.) v provozu sjezdovka pro lyžaře. Lipenské jezero - 20min. jízdy autem nabízí zimní sporty- běžky, sjezdovky,a v letě vodní sporty. Po řece Vltavě směrem do Č.Krumlova je nádherný zámek Rožmberk. Perlou jižních Čech je krumlovský zámek, otáčivé hlediště v zámecké zahradě a zámecké barokní divadlo. České Budějovice jsou rovněž 20 min.jízdy autem od Č.Krumlova, v blízkosti zámek Hluboká.

Dostupnost - PENZION KAPR

Informace  ohledně trasy příjezdu automobilem k penzionu:

Penzion Kapr se nachází v Rybářské ulici na levém břehu řeky Vltavy v pěší zóně. K penzionu je možno dojet pro parkování nebo jen pro vyložení a naložení Vašich zavazadel.

Pro snadnou orientaci při příjezdu NEPOUŽÍVEJTE GPS NAVIGACI a sledujte hned od vjezdu do Českého Krumlova dopravní značení navádějící na parkoviště P3. Objedete historické centrum Českého Krumlova po silnici Objížďková, před mostem zahnete prudce doprava do ulice Tavírna a pokračujete doleva přes most do ulice Linecká. Minete městský park (vpravo) a budovu Soudu (vlevo) a vjedete do pěší zóny. Na konci budovy Základní školy v Linecké ulici (vpravo) je doprava most Dr.E.Beneše. Na tento most již nepojedete, ale odbočíte vlevo do úzké uličky Rybářská. Zde zařaďte maximálně 2.rychlostní stupeň a začněte se bát. Jen to Vám zajistí, že po cca 150 metrech dojedete až k penzionu Kapr s původním lakem Vašeho vozu. Ti, co před 600 lety stavěli naši ulici jako nejdelší v historickém centru Č.Krumlova, s Vaším teréňákem jaksi nepočítali. :-). Těšíme se na Váš pobyt u nás.

Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 3000 m

Další informace

Penzion se nachází v pěší zóně, ve které je pohyb vozidel omezen a není zde možné volně parkovat. Naši hosté parkují na otevřeném parkovišti hned vedle penzionu v ceně 200,- Kč/den.

Máte-li zájem o další ubytování Český Krumlov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

PENZION KAPR

Rybářská 28,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

PENZION KAPR - galerie

PENZION KAPR - Hodnocení

15x
3x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

  • Lukáš Vaněček

    Pozitiva: Výhled na centrum přez řeku. Klid, atmosféra. Stylový, dobový, nenásilný interiér. Do úplného centra tak 3min chůze(nadohled), komunikace s majitelem. Poměr cena/kvalita. Parkování. Negativa: malý prostor jídelny s malou kapacitou!, velice měkké matrace!

  • Helebrant

    Ubytování a personál bylo velice příjemné, parkování přímo u penzionu, můžeme jedině doporučit.