Residence Muzeum vltavínů ubytování Český Krumlov

Fotografie uživatelů (16)

Residence Muzeum vltavínů Residence Muzeum vltavínů Residence Muzeum vltavínů zobrazit všechny fotografie

Residence Muzeum vltavínů

Panská 19, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: residence-muzeum-vltavinu@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Residence Muzeum vltavínů

Zrekonstruovaná historická budova Residence Muzea vltavínů disponuje 7 apartmány o výměře 30 – 60 m². Residence nabízí tři dvoulůžkové a čtyřmi čtyřlůžkové apartmány, z nichž některé jsou s přímým výhledem na státní hrad a zámek Český Krumlov. V budově není výtah. Zámek Český Krumlov s parkem a barokním divadlem najdete 300 metrů od ubytování. Celé historické centrum je plné různých galerií, muzeí a restaurací, které podávají místní speciality.

Zaslat poptávku

Pokoje - Residence Muzeum vltavínů

Apartmány Residence jsou rozděleny do tří skupin:

Prvními jsou historické apartmány, které mají původní vyřezávané stropy a jsou vybaveny stylovým nábytkem. Některé kusy nábytku jsou zrenovované původní vybavení domu. V historických apartmánech je menší kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletní sadou nádobí. Koupelny jsou z přírodního kamene se sprchovým koutem. Dvoulůžkový historický apartmán má postel s nebesy a vytváří vhodnou artmosféru pro romantický výlet v Českém Krumlově. historické apartmány jsou v 1.patře budovy.

Druhou skupinou jsou moderní apartmány, které jsou vybaveny nábytekm v moderním stylu. Ve dvoulůžkovém moderním apartmánu je menší kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletní sadou nádobí. Ve čtyřlůžkové podobě nabízejí moderní apartmány kompletně vybavenou kuchyň se sporákem, lednicí, případně pračkou. Koupelny jsou z přírodního kamene se sprchovým koutem nebo vanou. Moderní apartmány se nacházejí v 1. a 2. patře residence.

Třetí skupinou jsou podkrovní apartmány. Podkrovní apartmány jsou citlivě vybaveny tak, aby dali vyniknout přírodním materiálům, především dřevu a kova, a aby zároveň byli útulné a vzdušné. Kuchyně v těchto apartmánech jsou plně zařízené pro vaření a v koupelny jsou s vanou. Podkrovní apartmány jsou va 3. patře budovy Residence Muzeum vltavínů.

Všechny apartmány mají jídelní stůl, pracovní stůl, pohovku či pohodlná kožená křesla, televizi se satelitem a rádiem, vlastní Wi-fi router a dostatek úložného prostoru pro oblečení.

Gastronomie - Residence Muzeum vltavínů

Snídaně jsou podávány v kavárně, přímo naproti hlavnímu vchodu do Residence (100 Kč). Pokud si budete přát, připravíme Vám snídani přímo do Vašeho apartmánu (150 Kč).

V okruhu 5 minut chůze si můžete vybrat z 20ti restaurací různých stylů.

Okolí - Residence Muzeum vltavínů

Díky výborné poloze Residence Muzeum vltavínů máte v dosahu, max 10 minut chůze, všechny turisty vyhledávané cíle Českého Krumlova. Navštivte např. státní hrad a zámek Český Krumlov, Městské divadlo, náměstí Svornosti, klášter, kostel sv. Jošta, kostel sv. Víta, Egon Schiele art centrum, Regionální muzeum, Wax muzeum, muzeum Útrpného práva, pivovar Eggenberk, Dům fotografie a mnohé další.

50 metrů od residence sídlí Infocentrum, kde Vám zodpoví všechny infromace, které Vás zajímají. Zajistí Vám vstupenky, jízdenky či program pro volný čas nebo sportovní aktivity.

Dostupnost - Residence Muzeum vltavínů

Residence Muzeum vltavínů leží přímo v centru Českého Krumlova, do kterého jezdí pravidelné autobusové i vlakové spoje.

Ubytování Český Krumlov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Residence Muzeum vltavínů

Panská 19,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: residence-muzeum-vltavinu@hotel.cz

Residence Muzeum vltavínů - galerie

Residence Muzeum vltavínů - Hodnocení

8x
1x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt