Penzion restaurace U Račáků ubytování Frymburk

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Penzion restaurace U Račáků

Fotografie uživatelů (13)

Penzion restaurace U Račáků Penzion restaurace U Račáků Penzion restaurace U Račáků zobrazit všechny fotografie

Penzion restaurace U Račáků

Frymburk-Blatná 22, 38273 Frymburk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion restaurace U Račáků ***+

Vítáme Vás v rodinném penziónu v klidné vesničce Blatná, která se nachází nedaleko vodí přehrady Lipno. Nabízíme Vám ubytování v příjemném prostředí Šumavy, v těsné blízkosti šumavských lesů, ideálních na houbaření, a zároveň nedaleko rušných rekreačních center s aquaparky, půjčovnami lodí, kol a jinými kulturními a sportovními možnostmi. Blatná je vzdálena 4 km od přehradní nádrže Lipno (jmenovitě Frymburk). Ideálním výletem je i 20 km vzdálený Český Krumlov, zapsaný v dědictví UNESCO. Výhodou je též blízkost hranic s Rakouskem (bývalý hraniční přechod Studánky). V zimním období je zde možnost lyžování v 10km vzdáleném Skiareálu Lipno. Stejně tak i v příhraničních oblastech Rakouska ( Hochficht).

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion restaurace U Račáků

Nabízíme celoroční ubytování v krásném a klidném prostředí jižní Šumavy ve vesničce Blatná 5 km od Frymburka (směr Český Krumlov). Přichystány jsou pro Vás 2-3 lůžkové pokoje. Vchod z terasy nebo vnitřním schodištěm, samostaným sociálním zařízením ke každému pokoji. Na každém pokoji je malý kuchyňský kout.Jeden třilůžlový pokoj je vybaven kuchyňskou linkou a elektrickým dvouvařičem k přípravě vlastních jídel. K dispozici máte zastřešenou terasu u vchodu do pokojů, zahradu, krb. Cyklistická kola a motocykly je možné parkovat v krytém přístřešku. Auta parkují na vlastním parkovišti.

Gastronomie - Penzion restaurace U Račáků

Stylová restaurace s domáci kuchyní

Dostupnost - Penzion restaurace U Račáků

Autobusem - zastávka před penzionem směr Český krumlov - Frymburk. Vlakem do Lipna nad Vltavou nebo do Černý nad Vltavou ( Hůrka ) a pak autobusem. Vlastní doprava.

Další informace

Letní období: Zimní období: Návštěva Českého Krumlova (20km) Skiareál Lipno (11km) Klášter Vyšší Brod (20km) Lyžařské centrum Hochficht Koupání v Lipenském jezeře Bruslení na zamrzlém Lipně Aquapark Frymburk(5km) Aquapark Frymburk(5km) Aquapark Lipno nad Vltavou(11km) Aquapark Lipno nad Vltavou(11km) Sběr hub (0km) Bobová dráha Lipno nad Vltavou(11km) Rybaření na Lipně (5km) Bobová dráha Lipno nad Vltavou(11km) Rozhledna Svatý Tomáš

Vyberte si nabídky ubytování Frymburk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion restaurace U Račáků

Frymburk-Blatná 22,Frymburk 38273

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion restaurace U Račáků - galerie

Penzion restaurace U Račáků - Hodnocení

41x
9x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

  • Eva a Pavel Štefcovi

    V tomto zařízení jsme byli již opakovaně a byli jsme 100% spokojeni. Klidné prostředí, vstřícný personál, skvělá kuchyně. Krásně jsme si odpočinuli.

  • Anonym

    Solidní ubytování za příznivou cenu

  • Jiří ROD

    Velmi příjemné prostředí, dobrá venkovní vybavenost, hezké a čisté pokoje, cenově velmi příznivá a chutná kuchyně v místě, velmi vstřícné jednání personálu.