Lipno Lake resort ubytování Lipno nad Vltavou

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Lipno Lake resort

Fotografie uživatelů (19)

Lipno Lake resort Lipno Lake resort Lipno Lake resort zobrazit všechny fotografie

Lipno Lake resort

Lipno Nad Vltavou 302, 38278 Lipno nad Vltavou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lipno Lake resort ****

Lipno Lake Resort je architektonicky povedený rekreační park u lipenského jezera a sjezdovek Skiareálu Lipno v Lipně nad Vltavou. Areál je tvořen pěti budovami, ve kterých je velice účelně rozmístěno celkem 92 luxusních apartmánů, všechny velice prostorné, s vlastní saunou a jižně orientovanou terasou či balkónem s nádherným výhledem na přilehlý park a lipenské jezero.

Ubytováním v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu Vám umožní skvělou kombinaci aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou. Koupání ve vlastním bazénu nebo akvaparcích na Lipně nebo ve Frymburku, sportovní klání na vlastním víceúčelovém hřišti, výlety na kolech či inlajnech po Jezerní cyklostezce, jediná stezka v korunách stromů v České republice, bobová dráha, bikepark, lanový park, wellness nebo sport pod střechou při špatném počasí – to vše naleznete v bezprostřední blízkosti Vašeho apartmánu.

Při Vašem pobytu se o Vás stará tým naší recepce, který Vám bude kdykoliv radou, doporučením či informací nápomocen pro zabezpečení Vaší dovolené na Lipně přesně dle Vašich přání.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lipno Lake resort

Apartmány disponují komfortně vybavenými obývacími pokoji s krbem, s otevřenými a plně vybavenými kuchyněmi a následně dle typů apartmánů jednou až pěti ložnicemi. Samozřejmostí jsou luxusní koupelny a toalety a také vlastní sklad na sportovní a jiné zařízení hostů.

Vyberte si nabídky ubytování Lipno nad Vltavou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Lipno Lake resort

Lipno Nad Vltavou 302,Lipno nad Vltavou 38278

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lipno-lake-resort@hotel.cz

Lipno Lake resort - galerie

Lipno Lake resort - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x