Slavonické podzemí

Slavonické podzemí

Podzemní prostory ve Slavonicích jsou nejstarší zachovalou součástí původního gotického centra. Dnes známá prozkoumaná část měří něco přes kilometr. Návštěvníci mají možnost si vybrat z dvou prohlídkových tras. Ta delší a náročnější měří 380 metrů a druhé kratší 136 metrů. Během prohlídky je návštěvníkům k dispozici průvodce.

OTEVÍRACÍ DOBA: červenec a srpen: denně 9 - 18, červen a září pro skupiny po předchozí domluvě.

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Slavonice. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
www.i.slavonice-mesto.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (2)

  • Zkušební průchod vytvořený při vstupu je odost širší než urcité ulicky v podzemí, do kterych se clověk vetsího vzrusru opravdu vejit nemuze, rakze to cwle na me pusobilo jen jako ubohe okradni lidi, nebot by si ani vstupne nezakoupili, vedet spravne rozmeey. Taktez informace ze se behem.prohlidky v podzemi nachazi diry zaplnene vodou a je treba deti prenest, ale informace ze se v techto mistech ani neotocite natoz postvite chybela. Celkivy pristup peuvodkyn na me ousobilo neprofesionalne a dosti laxne. Zazitek nakonec dobry ale je treba hodne zlepsovat.
    Anonym
  • Parádní adrenalin, nad povrchem zemským si obéznější mohou zkusit prolést půdorysem, který je čeká v podzemí v něužším místě. No i návštěvníci střízlivějších postaviček mají co dělat. Ale perfekt! Oblečete se do srandovních mundůrů, kalhoty a pláštěnky.
    Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni