Červené Blato ubytování Suchdol nad Lužnicí

Fotografie uživatelů (12)

Červené Blato Červené Blato Červené Blato zobrazit všechny fotografie

Červené Blato

154, 37401 Petříkov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Červené Blato ***

Vkusně zrekonstruovaný penzion s restaurací.Penzion se nachází cca 200m od přírodní rezervace "Červené blato".Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a mají vlastní soc. zařízení.V areálu je stylová restaurace a příjemné venkovní posezení na terase.Oplocený komplex s trampolínou, klouzačkou,atd. vhodný pro rodiny s dětmi.Penzion leží v srdci cyklotras,které křižují celou Třeboňskou pánev.Okolní lesy jsou rájem houbařů.Nezapomenutelné koupání nabízí nedaleké Suchdolské pískovny.

Zaslat poptávku

Pokoje - Červené Blato

 

Disponujeme maximální ubytovací kapacitou 44 lůžek ve dvou-,tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích s přistýlkami. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitním příjmem.Parkováním auta v zabezpečeném objektu penzionu.Pro kola uzamyk.kolárna.

Gastronomie - Červené Blato

Součástí penzionu je restaurace v mysliveckém stylu.

 

Restaurace

 

příjemné posezení v restauraci v mysliveckém stylu naše restaurace je také vhodná pro pořádání slavnostních příležitostí jako jsou např. svatby, oslavy, obchodní akce atp. kapacita restaurace je 55míst + posezení na terase. hotová jídla; točené pivo: Budvar

 

 www.cerveneblato.cz

 

Okolí - Červené Blato

Díky výhodné poloze penzionu se snadno dostanete k množství turistických a cyklistických kras, do houbařského ráje Petříkovské oblasti, ke koupání v pískovnách i do lázní v Třeboni. Rybáře potěší blízké Novohradské rybníky, milovníkům zimních sportů stačí překročit hranice do rakouského střediska Harmanschlag.

Dostupnost - Červené Blato

 

Pokud chcete využít GPS navigaci, máme pro Vás souřadnice : 48°51'19.304"N, 14°47'15.821"E

 

Ubytování Petříkov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Červené Blato

154,Petříkov 37401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: cervene-blato@hotel.cz

Červené Blato - galerie

Červené Blato - Hodnocení

2x
2x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt