Ubytování U Světa ubytování Třeboň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Ubytování U Světa

Fotografie uživatelů (11)

Ubytování U Světa Ubytování U Světa Ubytování U Světa zobrazit všechny fotografie

Ubytování U Světa

Přemyslova 124, 37901 Třeboň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování U Světa ***

K dispozici 2xdvoulůžkový, 2xčtyřlůžkový.Každý apartmán má vlasním kuchyňský kout(lednice s mrazáčkem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dvouvařič, základní kuchyňské vybavení), s vlastní koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC) a barevná televize. Celý objekt je nekuřácký. Ve všech prostorách je zdarma k dispozici wifi připojení k internetu. Pro hosty je k dispozici dvůr pro posezení a přístřešek pro uschování kol.

Zaslat poptávku

Okolí - Ubytování U Světa

Rovinatá třeboňská pánev s množstvím lesů a rybníků je ideální pro cykloturistiku. V lázeňských domech je možnost využít lázeňské a relaxační procedury. V blízkosti jsou tenisové kurty, minigolg, squash, bowling, masáže a další možnosti využítí dovolené.

Další informace

Ložní prádlo a el. energie je v ceně.Lázeňský poplatek se hradí na místě ve výši 15 Kč (osoba 18-70let/den). Parkování je možné před objektem nebo na 50m vzdáleném nehlídaném parkovišti nebo na hlídaném parkovišti u lázní Aurora(500m), 60,-Kč-auto/den. Hosté mají k dispozici přístřešek na uschování kol a dvůr se zahradním nábytkem pro posezení. V celém objektu platí zákaz kouření. Malá zvířata jsou povolena pouze po předchozí domluvě. Ubytování 4 osob v apartmánu s podkrovím sleva 10%. Ubytování jedné osoby v apartmánu příplatek +150,-kč-noc. V mimosezóně pobyt minimálně 4 osob. Kuchyňka na pokoji Chladnička na pokoji Elektřina v ceně 4 - čtyřlůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji

Ubytování Třeboň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Ubytování U Světa

Přemyslova 124,Třeboň 37901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-sveta@hotel.cz

Ubytování U Světa - galerie

Ubytování U Světa - Hodnocení

4x
0x
0x
0x
0x