Penzion Fiala ubytování Kubova Huť

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Fiala Penzion Fiala Penzion Fiala zobrazit všechny fotografie

Penzion Fiala

Kubova Huť 20, 38501 Kubova Huť

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Fiala

Součástí penzionu jsou prostory pro uložení kol a lyží. společenská místnost, parkoviště, posezení u ohně, veliká trampolína a pískoviště. Penzion disponuje cca 20-ti lůžky ve dvou, tří, čtyř  a sedmilůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, bezdrátovým připojením k internetu, kuchyňkou (mikrovlnná trouba, dvojvařič, rychlovarná konvice, lednička, sociální zařízení se sprchou)

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Fiala

Každý pokoj má své sociální zařízení, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu a kuchyňku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouvařičem a nádobím.

Okolí - Penzion Fiala

Na kole můžete projet Šumavu od Rudy po Lipno. V blízkém okolí můžete navštívit rozhlednu na Boubíně, Schwarzenberský plavební kanál s výstupem na Plechý a plešné jezero, Třístoličník, Chalupskou slať, Žďárské jezírko, rozhlednu na Poledníku, Lipenskou přehradu, Šumavský pivovar s restaurací ve Vimperku, hrad Kašperk, aquapark v německém Waldkirchenu, rozhlednu se zoologickou zahradou v Německu. Sportovní aktivity: zima - sjezdové a běžecké lyžování nad penzionem, případně pro náročnější v německém Mitterdorfu, léto - pěší turistika, kolo, koupání, in-line bruslení, horské koloběžky, jízda na koni, tenis, relaxace, houbaření, rybolov.

Dostupnost - Penzion Fiala

Auto, vlak (nejvýše položené nádraží v ČR), autobus.

Vyberte si nabídky ubytování Kubova Huť. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Fiala

Kubova Huť 20,Kubova Huť 38501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Fiala - galerie

Penzion Fiala - Hodnocení

12x
0x
0x
0x
0x