Wellness chata Kaštánek Kvilda ubytování Kvilda

Fotografie uživatelů (23)

Wellness chata Kaštánek Kvilda Wellness chata Kaštánek Kvilda Wellness chata Kaštánek Kvilda zobrazit všechny fotografie

Wellness chata Kaštánek Kvilda

Kvilda 147, 38493 Kvilda

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness chata Kaštánek Kvilda ***+

Chata je situována 20 metrů od Teplé Vltavy při výjezdu z Kvildy na Borovou Ladu. Ubytovací kapacita je soustředěna do 2 apartmánů v podkroví, první apartmán má včetně přistýlek kapacitu 6 lůžek, druhý apartmán má kapacitu 7 lůžek. Dvě lůžka jsou v pokoji s terasou mezi apartmány, jedno lůžko je ve společenské místnosti vedle kachlových kamen. Každý apartmán obsahuje vstupní halu, dva pokoje a koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadly. Na každém pokoji je manželská postel a dále možnost 1-2 přistýlek. V apartmánech je WiFi signál.

Wellness místnost obsahuje saunu pro 6 osob, vířivku s perličkovou lázní a hydromasáží pro 5 osob, stolek s posezením, sprchu, WC, TV a ledničku s nápoji.

Společenská místnost obsahuje posezení pro ubytované, TV, kachlová kamna s pohovkou, kuchyňskou linku s 2 ledničkami a s kuchyňským a jídelním vybavením pro každý apartmán. Kuchyňská linka zahrnuje troubu, varnou desku, mikrovlnou troubu, myčku, digestoř, kávovar, varné a čajové konvice.

U chaty je parkoviště pro 5 aut, venkovní stojany na kola i místnost na úschovu kol a lyží. V chatě je pračka i sušička, k dispozici je stolní fotbal. Pro děti je v chatě 2x dětská postýlka a dětská jídelní sedačka.

Kolem chaty je neoplocená zahrada s terasou a zahradním grilem.Ceý objekt je nekuřácký,kuřácký koutek s popelníkem je na terase a také u hlavního vchodu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness chata Kaštánek Kvilda

Každý ze 4 pokojů v apartmánech je vybaven manželskou dvoulůžkovou postelí a možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny útulným dřevěným stylovým nábytkem s dostatkem úložného prostoru,konferenčním stolkem a židlemi. Na pokojích je LCD TV se satelitním vysíláním. Topení na pokojích je podlahové, podlaha je dřevěná. Do vybavení pokojů patří i ručník a osuška do sauny. Samozřejmostí je mýdlo a toaletní papír. Každému ze dvou apartmánů je ve společenské místnosti přidělena lednička, příborník a sada nádobí.

Gastronomie - Wellness chata Kaštánek Kvilda

Stravování v chatě je vlastní s využitím plně vybavené kuchyňské linky, další možností je polopenze nebo snídaně v sousední restauraci Černý Vlk, případně je možno navštívit další restaurace na Kvildě.

Okolí - Wellness chata Kaštánek Kvilda

Kvilda se nachází na území NP Šumava s množstvím lesů, rašeliništ a horských luk. Chata je položena na pravém břehu Teplé Vltavy při výjezdu na Borovou Ladu.

Z chaty je hezký výhled do vltavského údolí i na část Kvilda-Vilémov se stylovou horskou zástavbou. Z Kvildy vychází celá řada cyklotras, turistických tras a běžkařských stop. Na Kvildě se nachází turistické informační centrum NP Šumava.

Dostupnost - Wellness chata Kaštánek Kvilda

Kvilda má přímé autobusové spojení s Prahou a přes Vimperk i s Plzní a Českými Budějovicemi. Turisté z většiny České republiky jezdí vlastním autem na Kvildu přes Vimperk, ze západních Čech přes Sušici, z Německa přes Strážný a Horní Vltavici.

Další informace

Celý interiér objektu je nekuřácký, kuřácký koutek s popelníkem je na terase u páteho pokoje mezi apartmány a také u hlavního vchodu . Domácí zvířata mají do chaty povolen vstup po dohodě s majitelem za poplatek, vždy však mají zakázán přístup do wellness místnosti, velké rasy psů nemohou ani na pokoje. V kuchyňské lince jsou základní druhy koření, cukr i sůl. Prací prášky ,tablety do myčky, dřevěné brikety na grilování i úklidové prostředky jsou součástí vybavení chaty.

Ubytování Kvilda – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness chata Kaštánek Kvilda

Kvilda 147,Kvilda 38493

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Wellness chata Kaštánek Kvilda - galerie

Wellness chata Kaštánek Kvilda - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x