Penzion Dvůr ubytování Netolice

Fotografie uživatelů (13)

Penzion Dvůr Penzion Dvůr Penzion Dvůr zobrazit všechny fotografie

Penzion Dvůr

Obora 9, 38411 Netolice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Dvůr ***

Ubytování ve dvou rozdílných částech jihočeského statku. Ubytování Standart pro méně náročné ve 2 podkrovních pokojích s vlastními koupelnami a WC a společnou kuchyní až pro 5 osob a ubytování Premium v nových podkrovních pokojích s 2 kuchyněmi a 3 koupelnami s WC.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion Dvůr

Ke všem třem pokojům k dispozici společná kuchyně vybavená sporákem, dřezem, nádobím, lednicí a televizí. Snídaně se podávají ve společné kuchyni v domluvených časech.

Okolí - Penzion Dvůr

Pro sportovce přímo u nás nic nenabízíme,nicméně v Netolicích- 6 km či v Prachaticích-13 km najdete tenisové kurty,fitness centra a další sportoviště. Za zmínku stojí i na podzim 2007 dokončená rozsáhlá rekonstrukce prachatického veřejného koupaliště,z kterého vznikl moderní aquapark.

Dostupnost - Penzion Dvůr

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 6000 m Vlakové nádraží: 6000 m

Další informace

Cena ubytování v samostatném apartmánu je bez snídaní.

Máte-li zájem o další ubytování Netolice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Dvůr

Obora 9,Netolice 38411

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Dvůr - galerie

Penzion Dvůr - Hodnocení

7x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Ivo Šupčík

    Velice příjemný domácký penzion v pěkném místě. Okolo jen louky, lesy, hřebčín a pár domků bokem. Vhodné na procházky i kolo. Vzhledem ke vhodné poloze uprostřed regionu je autem dostupné velké množství památek. K tomu všemu příjemná a ochotná Paní domácí.

  • - Ducká

    Velice prijemne prostredi. Vstricny personal. Krasne okoli a opravdovy klid, romantika a pohoda... Misto kde clovek muze vypnout, realaxovat a opravdu si odpocinout od kazdodenniho stresu. Vrele doporucuji.