Chalupa pod jasanem ubytování Nová Pec

Fotografie uživatelů (14)

Chalupa pod jasanem Chalupa pod jasanem Chalupa pod jasanem zobrazit všechny fotografie

Chalupa pod jasanem

Láz 20, 38462 Nová Pec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chalupa pod jasanem

Chalupa pod jasanem je pro svou malebnou polohu v blízkosti jezera Lipno skvělým místem pro příjemné prožití aktivní letní i zimní dovolené na Šumavě. Chalupa poskytuje příjemné ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Ubytování je vhodné pro nenáročné hosty, kteří nehledají luxus, ale ocení příjemnou atmosféru jihočeské chalupy. Za chalupou se nachází zahrádka, která přímo vybízí k relaxaci a dětským hrám. Bezplatné parkování je možné přímo u objektu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chalupa pod jasanem

Pokoje jsou jednoduše ale útulně zařízené a nabízejí potřebný komfort pro Váš příjemný pobyt. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Pokoje mají možnost přistýlky a na pokoj lze zapůjčit dětskou postýlku. K pokojům vede strmé schodiště, a tak je ubytování vhodné spíše pro osoby v aktivním věku. V celém objektu je dostupné bezdrátové připojení k internetu. V přízemí objektu se nachází společenská místnost s televizí. Všem hostům je k dispozici zahrádka za chalupou.

Gastronomie - Chalupa pod jasanem

Přímo v objektu se nachází malá útulná restaurace, která nabízí domácí kuchyni. V letních měsících je k dispozici příjemné venkovní posezení s obsluhou. Další restaurace se nacházejí v obci Nová Pec vzdálené 2 km od chalupy.

Okolí - Chalupa pod jasanem

Chalupa se nachází v osadě Láz cca 2 km od obce Nová Pec, která leží na pravém břehu Lipna. Vodní nádrž Lipnoposkytuje skvělé podmínky k rekreaci, provozování vodních sportů a rybolovu. V létě je chalupa ideálním výchozím bodem pěších a cyklistických výletů po Šumavě (Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero, vrch Plechý, zřícenina hradu Vítkův kámen,). V zimě můžete bruslit po zamrzlé hladině jezera, běžkovat nebo si zalyžovat ve skiareálu Lipno nad Vltavou nebo v rakouském Hochfichtu.

Dostupnost - Chalupa pod jasanem

Auto, vlak, bus

Další informace

Strmé schodiště do podkroví s pokoji

Máte-li zájem o další ubytování Nová Pec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chalupa pod jasanem

Láz 20,Nová Pec 38462

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Chalupa pod jasanem - galerie

Chalupa pod jasanem - Hodnocení

2x
5x
2x
0x
0x