Wellness Hotel Marlin *** ubytování Nová Pec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Wellness Hotel Marlin ***

Fotografie uživatelů (12)

Wellness Hotel Marlin *** Wellness Hotel Marlin *** Wellness Hotel Marlin *** zobrazit všechny fotografie

Wellness Hotel Marlin ***

Nové Chalupy 1, 38462 Nová Pec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Hotel Marlin *** ***

Wellness Hotel Marlin je dvoupatrový hotel se samostatným vchodem. Na každém patře se nachází 6 pokojů o celkové kapacitě 37 lůžek. Pokoje jsou 1,2,3 a 4 - lůžkové. Součástí hotelu je fitnes,infra sauna,masážní křeslo a whirlpool. Hotel má vlastní nekuřáckou restauraci,která je v provozu po celý rok. Vedle restaurace je v letním období k dispozici venkovní posezení a pro ubytované hosty možnost grilování. U hotelu je samostatné parkoviště a uzamykatelný prostor pro úschovu kol nebo lyží. K dispozici je v hotelu také dětský koutek a biliárd. Během teplých měsíců je plně funkční dětské hřiště s pískovištěm,.houpačkami,prolézačkami a trampolínou.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Hotel Marlin ***

Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V pokojích jsou umístněny televize se satelitním napojením, trezory pro úschovu cených osobních věcí a minibary. Součástí každého pokoje je parcovní stůl se židlemi. V celém hotelu i restauraci je možnost wi-fi připojení. Součástí hotelu je fitnes,infra sauna,masážní křeslo a whirlpool. Hotel má vlastní nekuřáckou restauraci,která je v provozu po celý rok. Vedle restaurace je v letním období k dispozici venkovní posezení a pro ubytované hosty možnost grilování. U hotelu je samostatné parkoviště a uzamykatelný prostor pro úschovu kol nebo lyží. K dispozici je v hotelu také dětský koutek a biliárd. Během teplých měsíců je plně funkční dětské hřiště s pískovištěm,.houpačkami,prolézačkami a trampolínou.

Gastronomie - Wellness Hotel Marlin ***

Rybí speciality z čerstvých ryb. Zvěřinové pokrmy. Česká kuchyně.

Celoroční provoz, od 10,00 do 21,00 hodin.

Ocenění : "Czech gastronomy awards- restaurace roku 2012 pro jihočeský kraj"

Okolí - Wellness Hotel Marlin ***

Hotel se nachází v obci Nová Pec,která leží na úpatí Lipna. Vstup na pláž je cca 5 minut chůze od hotelu. Hotel leží v těsném sousedství Šumavského národního parku a je zde velká možnost sportovního vyžití jak v letním,tak i v zimním období. Obcí prochází velké množství turistických tras a cyklostezek. Velmi oblíbená je in-line stezka z Nové Pece do Stožce,která je od hotelu vzdálená 200 metrů V okolí hotelu se nachází Plešné jezero, Medvědí potok,Kamenné moře a další přírodní zajímavosti. V zimních měsících je možnost využití velkého množství běžeckých stop,které jsou napojeny,stejně jako cyklostezky, na trasy v sousedním rakousku. Velmi dobrá dostupnost je na lyžařské areály v Schonebenu ( běžecké lyžování - 45 km stop ) a Hochficht ( sjezdové lyžování - 8 vleků a lanovek,64 km sjezdovek ). Hotel je vzdálen necelých 40 km od Českého Krumlova.

Dostupnost - Wellness Hotel Marlin ***

Vlakové nádraží Nová Pec je od hotelu vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Autobusová zastávka se spoji směr Prachatice a Český Krumlov 5 minut chůze.

Další informace

Nabízíme ubytování v upravených a moderně zařízených pokojích. V cenách ubytování je zahrnuta snídaně,která je podávána formou švédských stolů. Nabízíme také možnost polopense. Naše hotelová restaurace je v provozu po celý rok. Wellness využití : fitnes - posilovcí stroj,rotoped,steper,posilovací lavice. Whirlpool - 4,5 m x 2,5 m - s možností využití protiproudu. Infrasauna a masážní křeslo. V hotelu je možnost objednání masáží celého těla. Dále nabízíme službu buzení a za poplatek i službu praní a žehlení prádla. Bezdrátové připojení k internetu ( wi-fi ). Bezplatné parkování. Uzamykatelný prostor pro úschovu kol a lyží.

Máte-li zájem o další ubytování Nová Pec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Wellness Hotel Marlin ***

Nové Chalupy 1,Nová Pec 38462

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Wellness Hotel Marlin *** - galerie

Wellness Hotel Marlin *** - Hodnocení

13x
3x
0x
0x
0x