Hotel Zadov ubytování Stachy

Fotografie uživatelů (25)

Hotel Zadov Hotel Zadov Hotel Zadov zobrazit všechny fotografie

Hotel Zadov

Zadov 350, 38473 Stachy

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-zadov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zadov ***+

Hotel Zadov se nachází v čisté přírodě chráněné krajinné oblasti Šumavy. Je umístěn v nadmořské výšce 1050 m nad mořem na svahu hory Churáňov. Z oken a terasy je překrásný výhled na předhůří centrální Šumavy.

Zdravé lesní porosty, množství lesních plodů, zajímavá horská flóra, ráj houbařů. Hotel má 58 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek. Náš Hotel nabízí vlastní půjčovnu kol a slevy na veškeré nákupy v obci Kvilda v našich dalších provozovnách- Sport Kvilda a Obchůdek pro TEBE.

Pro společenské posezení je připraven hotelový salónek o kapacitě až 60-ti osob, s možností využití kancelářského vybavení (PC, internet, TV-SAT, video, projekční plátno, flip chart).

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Zadov

Hotel má 58 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek.

Gastronomie - Hotel Zadov

Restaurace hotelu má připraven široký výběr Šumavských jídel. Kuchyně hotelu je schopna zajistit i gastronomické akce na objednávku (zabíjačka, staročeská hostina, grilování, rauty). Kapacita restaurace je 100 míst. Posezení na terase hotelu s překrásným výhledem na Šumavu patří k nezapomenutelným zážitkům. Občerstvení pro hosty zabezpečuje i bar v hotelové hale. 

Okolí - Hotel Zadov

Sportovní areál v těsné blízkosti hotelu je možné využít v zimním i letním období pro lyžování, turistiku a cykloturistiku. Sjezdovky se nachází cca 50 - 300 m od hotelu. Polohou je ideální jako vstupní brána pro poznávání centrální Šumavy. Vzhledem k nevelkým výškovým rozdílům a lehkým až středně těžkým profilům sjezdových tratí je velmi oblíbené pro rodinnou rekreaci. Pokud běh na lyžích patří mezi Vaše oblíbené sporty, ideální nenáročný terén šumavský plání a pravidelně upravované turistické trasy, nabízí jedno z nejlepších běžeckých lyžování na českých horách a jsou velkým lákadlem pro milovníky běžeckého lyžování.. Na lyžařské trasy se můžete podívat zde.

Dostupnost - Hotel Zadov

Nejlépe se k nám dostanete autem, ale je možno využít i autobusovou dopravu která má přímé spojení z Prahy.

Další informace

Návštěvníkům je k dispozici sauna, tělocvična, dětský koutek, bowling, kulečník, stolní tenis a hřiště na míčové hry.

Ubytování Stachy – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Zadov

Zadov 350,Stachy 38473

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zadov@hotel.cz

Hotel Zadov - galerie

Hotel Zadov - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x