Penzion Eko Sport ubytování Vacov

Fotografie uživatelů (15)

Penzion Eko Sport Penzion Eko Sport Penzion Eko Sport zobrazit všechny fotografie

Penzion Eko Sport

Rohanov 3, 38473 Vacov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Eko Sport ***

Penzion Eko Sport s celkovou kapacitu 32 lůžek umístěných v 10-ti pokojích a je na jedné straně dostatečně malý pro strávení klidné dovolené v komorním rodinném prostředí penzionu a na straně druhé dostatečně velký pro pořádání hromadných akcí (sportovní soustředění, školení, oslav rodinných jubileí apod.)

Nově zrekonstruované pokoje pomáhají udržovat velmi slušný standard ubytování. Příjemné a útulné prostředí je totiž základní podmínkou dobře prožité dovolenou. Penzion je také ideální místem pro dovolenou s dětmi.

Vlastní parkoviště u objektu - penzion disponuje dostatečným množstvím parkovacích míst na vlestním parkovišti a i když rodina přijede 2-mi auty budete mít kde zaparkovat.

Wi-Fi připojení na internet - je zajištěno zdarma v celém objektu penzionu a dokonce i na terase. Nemusíte sedět na pokoji, ale můžete si vzít svůj notebook či tablet na terasu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Eko Sport

Ubytování je pro hosty připraveno ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou.

Nábytek z masivního dřeva dokreslují příjemnou atmosféru pokoje.

Nová dřevěná okna zajistí dobrou tepelnou pohodu v zimních měsících i dostatečný komfort.

Gastronomie - Penzion Eko Sport

Domácí kuchyně s individuálmím přístupem k různým dietetickým omezením hostů je zavedený standard.

Poklidná snídaně - bufetový stůl
Den u nás začíná snídaní. Vůně čerstvé ranní kávy Vás přivede k bohatému švédskému stolu, který pamatuje na milovníky vydatné snídaně, ale nezapomíná ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. Poklidnou snídaňovou atmosféru už jen dokreslí křupavé teplé rohlíky z místní pekárny.

Servírované večeře - domácí kuchyně
Milovníky dobrého jídla jistě potěší naše domácí kuchyně s večeřemi připravovanými s láskou a podle osvědčených receptů.

Letní grilování V naší uspěchané době si každý z nás rád vychutná dobře připravené jídlo venku na grilu. Švédský stůl plný příloh, zeleninových salátů ale zejména grilovaného masa či grilované zeleniny udělá radost každému z nás. Navíc v poslední době mnoho žen rádo vítá grilovanou cuketu, lilek nebo zeleninový špíz.

Dostupnost - Penzion Eko Sport

Areál nekuřáckého Penzionu Ekosport stojí osamoceně cca 300 m nad obcí Rohanov vpravo od silnice vedoucí z Vacova na Javorník.

Pro majitele GPS navigace stačí zadat tyto souřadnice: 
N: 49,13517
E: 13,69907 

Cesta autem:

- z Prahy po trase Dubenec – Strakonice – Vacov
- z Brna po trase Humpolec – Tábor – Písek – Strakonice – Vacov
- z Plzně po trase Plzeň – Nepomuk – Klatovy – Sušice – Kašperské Hory – Stachy - Vacov

Z obce Vacov:

200 m za obcí Vacov ve směru Stachy odbočit před benzinovou čerpací stanicí Robin Oil doprava (směr Javorník). Po průjezdu obcí Peckov v údolí na křižovatce typu Y odbočte doprava stále směr Javorník. Projedete obcí Rohanov a 300 m za obcí Rohanov po pravé straně stojí budova penzionu. Po ujetí dalších 200 m odbočíte doprava téměř do protisměru na zpevněnou příjezdovou cestu k objektu.

Cesta autobusem:

- do stanice Vacov (např: Praha - Strakonice - Vacov - Zadov) dále pěšky cca 2 km popř. odvoz od autobusu zajistíme osobním vozem po předchozí dohodě.

Cesta vlakem:

 - do vlakové stanice Čkyně - odvoz od vlaku zajistíme osobním vozem po předchozí dohodě.

Máte-li zájem o další ubytování Vacov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Eko Sport

Rohanov 3,Vacov 38473

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Eko Sport - galerie

Penzion Eko Sport - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x