VEGA MOTEL ubytování Sezimovo Ústí

Fotografie uživatelů (9)

VEGA MOTEL VEGA MOTEL VEGA MOTEL zobrazit všechny fotografie

VEGA MOTEL

Pod Kovosvitem 1080, 39102 Sezimovo Ústí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

VEGA MOTEL ***

VEGA MOTEL je situován na mezinárodní silnici E55 jižně od města Tábora nedaleko dálnice D3. MHD a ČD je necelých 500 m od hotelu.

Ubytování nabízíme v pokojích s koupelnou a minibarem. Centrum města Sezimovo Ústí je vzdálené pouhých 10 minut pěšky. Parkování přímo u motelu, cyklisté mohou umístit svá kola v uzamykatelné kolárně. WIFI FREE včetně STARNET TV s možností zapůjčení tabletu.

Snídaně podáváme formou rautu od 7 do 10 hodin.

Denně je otevřen bar , kde si můžete vychutnat skvělou italskou kávu, kvalitní čaj, horkou čokoládu, různé druhy nealko nápojů, studené pivo (i nealko), kvalitní moravské víno či hruškovici Williams a zakousnout se do pizzy či něčeho pro mlsný jazýček.

Restauraci sice nemáme, ale není žádný problém vás odvézt na kvalitní jídlo do okolních restaurací nebo vám jídlo objednat dle vašeho přání, abyste si mohli užívat klidu a pohody v našem motelu.

Hotel je vhodný jak pro krátkodobý, tak pro dlouhodobý pobyt a v teplém počasí i na oslavy a večírky.

Hotel je nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazen venkovní prostor.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt!

Zaslat poptávku

Pokoje - VEGA MOTEL

Dvoulůžkový pokoj „Classic“

Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v pokojích disponujících koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení včetně STARNET TV a minibarem. Postele jsou oddělené, možnost přistýlky.

 

Dvoulůžkový pokoj „Superior“

Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích, které disponují koupelnou se sprchovým koutem a WC. WIFI připojení včetně STARNET TV a minibarem. Manželská postel s možností přidání dětské postýlky.

Gastronomie - VEGA MOTEL

V hotelu dostanete snídani, pizzu a různé alkoholické i nealkoholické nápoje. Možnost dovozu jídla z nedalekých restauračních zařízeních.

Okolí - VEGA MOTEL

V okolí motelu je možnost navštívit spoustu zajímavých památek a atrakcí.

1) Sezimovo Ústí - město se zhruba 7300 obyvateli. Město je rozděleno na dvě části mezinárodní silnicí E55. Spodní část se je historická zvaná Sezimovo Ústí I, horní část je novější nazývaná Sezimovo Ústí II. V první části pobýval mistr Jan Hus nebo prezident Beneš si zde nechal postavit vilu, kde žil a rovněž je pochován i se svou ženou. Druhá část byla vybudována pro dělníky Tomáše Bati, který se rozhodl postavit zde svou továrnu.

2) Pamětihodnosti Tábora nejlépe poznáte, pokud se vydáte na procházku, která začíná na Žižkově náměstí. Nejdříve zamiřte do Husitského muzea, kde se seznámíte s historií města, dějinami české reformace a husitskými tradicemi. Odtud můžete sestoupit do středověkého podzemí, které vzniklo propojením sklepů jednotlivých měšťanských domů. Křivolaké uličky starého města vás zavedou k pozůstatkům táborského městského hradu - Kotnovu a parkánovým hradbám. Delší okruh vás provede po zalesněném břehu řeky Lužnice, kolem granátové skály až k vodní nádrži Jordán, která byla vybudována r. 1492 jako zásobárna pitné vody pro město, a dnes slouží především k rekreaci. Severozápadně od historického centra se na vršku skví impozantní stavba barokního chrámu a kláštera v Klokotech - známého poutního místa, se můžete vydat pěšky přes Holečkovy sady a dále po křížové cestě.

3) Kozí Hrádek je nejpamátnějším hradem Táborska. Z dochovaných pramenů není známo, kdy byl postaven. Nejstarší zprávy jsou až z roku 1377, kdy byl jeho majitelem Vlček z Kozího. Později byl vlastnictvím pánů z Hardeka a Jindřicha z Hradce. Roku 1406 ho získal Vilém z Újezda, ale za 2 roky zemřel, a tak se stal majetkem jeho synů Ctibora a Jana. Svůj největší význam získal pobytem mistra Jana Husa, největší osobnosti českého reformního hnutí.

4)mimo historických památek, můžete v Táboře navštívit další atrakce: Muzeum čokolády a marcipánu, Housův mlýn (filmová zbrojnice a další), Muzeum Lega, Strašidla a skřítkov, Muzeum loutkářského umění, Expozici táborského pokladu

5) výlety do okolí: Chýnovské jeskyně, Červená Lhota, Bechyně, zřícenina Choustník, zřícenina Dobronice u Bechyně, Čertovo břemeno a Javorová skála u Jistebnice, Rozhledna Kovářka u Mladé Vožice, naučná stezka Borkovická blata, zříceniny hradů Příběnice a Příběničky, Hrad Šelemberk u Mladé Vožice a další

 

Dostupnost - VEGA MOTEL

Nedaleko motelu je MHD a vlaková zastávka.

Vyberte si nabídky ubytování Sezimovo Ústí. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

VEGA MOTEL

Pod Kovosvitem 1080,Sezimovo Ústí 39102

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

VEGA MOTEL - galerie

VEGA MOTEL - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x