HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel ubytování Tábor

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

Fotografie uživatelů (31)

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel zobrazit všechny fotografie

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

9. května 2471, 39002 Tábor

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel ***

Hotel a kongresové centrum Nově zrekonstruovaný Hotel Palcát se nachází v jižních Čechách v blízkosti historického centra města Tábor, 85 km jižně od Prahy. Tento kongresový hotel nabízí svým klientům velmi široké možnosti pro pořádání konferencí, firemních setkání, veletrhů, team building a jiných akcí.. Díky své poloze a velikosti konferenčních prostor je tento hotel jedním z největších kongresových center v Jihočeském kraji. Restaurace a zábava Při pobytu v hotelu můžete využít velmi rozmatitou nabídku restaurací, barů a nočních klubů. Součástí rozsáhlého areálu je nově zrekonstruovaná hlavní restaurace, čínská restaurace, lobby bar, noční hudební klub, kasino a bowlingové centrum... Relaxační centrum, kosmetické studio a masáže Pro klienty je v hotelu připravena velmi široká nabídka relaxačních služeb. Přímo v hotelu najdete kadeřnictví, kosmetiku, salón na redukci váhy, relaxační masáže, lymfatické masáže atd.. Součástí hotelu je taky rozsáhlé wellness centrum a pivní lázně, které byo otevřeno pro veřejnost 3.6.2013

V našem novém moderním wellness centru naleznete: finskou ceremoniální saunu pro 30 osob, vario saunu, ochlazovací bazén, parní komoru, Kneippův chodník, whirpool, odpočinkovou místnost, 2 masérny.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

Sedmipodlažní hotelová budova disponuje krásným výhledem na vodní plochu Jordán a poskytuje ubytování pro 134 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, telefonem a internetovým připojením. Hotel nabízí celkem 71 pokojů z nichž 48 je dvoulůžkových, 20 jednolůžkových a 3 apartmány.

Gastronomie - HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

Místní i světové speciality si můžete vychutnat v hotelové restauraci se snídaňovým servisem klasického i bufetového typu. Příjemné posezení nabízí v letních měsících terasa s možností grilování. Skvělou čínskou kuchyní se může pochlubit restaurace China v 1. nadzemním podlaží hotelu. Snídaně se podávají od 7 -10 hodin ráno každý den.

Dostupnost - HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

Zastávka: 300 m -U reálky
Autobusové nádraží: 700 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 700 m

Máte-li zájem o další ubytování Tábor, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel

9. května 2471,Tábor 39002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel - galerie

HOTEL PALCÁT TÁBOR congress & wellness hotel - Hodnocení

14x
12x
5x
5x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 70%

 • Anonym

  Hotel má dobrou polohu - blízko nádraží i centra. Personál recepce příjemný. Pokoje vypadají hezky, ale matrace velice nepohodlné a tvrdé. Peřiny a péřové polštáře jsou staré alespoň dvacet let a čistírnu zřejmě ani nezažily. V koupelně chybí fén a pokud si pustíte teplou vodu, počítejte s tím, že se bude nečekaně střídat se studenou. Personál wellness velice neochotný, wellness sám o sobě velice hezký, moderní. Restaurace a její personál na špičkové úrovni, je škoda že tak dobrá restaurace patří k takovému hotelu... Bohužel pobyt nesplnil očekávání.

 • Kateřina Ernest

  Nabízené služby a vybavení hotelu zcela odpovídalo úrovni hotelu a požadované ceně. Jediný malý zádrhel byl ze strany personálu (číšník, který dlouho zápasil s perlivým vínem a slečna na recepci, která nám naúčtovala již zaplacené poplatky a při problému s nastavením TV nenašla žádné řešení), ale zřejmě jsme měli "štěstí" na nové, ještě neproškolené zaměstnance. Nicméně toto je opravdu detail a velmi rády se do hotelu Palcát vrátíme.

 • Aneta Kadlčíková

  výborný silvestrovský pobyt,doporučuji

 • Anonym

  Chtěli bychom říct, že vše bylo naprosto v pořádku, jennám byla hrozná zima a to nejen na pokojích, ale v celé budově. Všimli jsme si, že se zde již pracuje na výměně oken a tak snad až přijedeme příště, bude již vše dokončeno a v měsíci říjnu zde již bude tepleji. Jinak jsme byli spokojeni s úklidem i personálem.

 • Aleš Cink

  Hotel má vlastní parkoviště, dobrá dostupnost do centra Tábora.

 • Jana Kuncířová

  spokojenost ve všech směrech