Penzion Modrá Růže ubytování Tábor

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Modrá Růže

Fotografie uživatelů (17)

Penzion Modrá Růže Penzion Modrá Růže Penzion Modrá Růže zobrazit všechny fotografie

Penzion Modrá Růže

Ovocná 63, 39001 Tábor

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Modrá Růže ***

Pension restaurace modrá růže je v centru starého města v Táboře 100m od Žižkova náměstí a cca 100m od hotelu Dvořák a 100 m od muzea Čokolády. Dům je z roku 1550 a jsou v něm 4 pokoje s celkovým počtem 11 lůžek.

V přízemí je restaurace se salonkem  a venkovní předzahrádkou.Pokoje mají vlastní sociální zařízení,přístup na wifi. Tři pokoje mají velikost okolo 25m2 a apartman kolem 50m2

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Modrá Růže

V pensionu jsou dva dvoulůžkové pokoje,jeden třílůžkový pokoj s vlastní externí koupelnou a jeden apartman kde jsou  další dvě přistýlky. Dvoulůžkové pokoje jsou velké kolem 25m2 mají vlastní sociální zařízení ,tv,přístu na wifi,okna do zahrady. Apartman má velikost okolo 50m2 má vlastní sociální zařízení v koupelně je vana,tv připojení na wifi,okna do ulice. Třílůžkový pokoj má vlastní externí sociální zařízení pouze pro pokoj,velikost okolo 30m2,přístup n wifi,okno do ulice,klenuté stropy. 

Gastronomie - Penzion Modrá Růže

V restauraci vaříme česká jídla,přes poledné obědové menu,večer minutková kuchyně včetně výběr z ryb z místních sádek.

Okolí - Penzion Modrá Růže

Dům stojí v historickém centru Tábora asi 100m od Žižkova náměstí kde je Husitské muzeum,podzemní chodby,vedle kostela je strašidelné muzeum o kousek dál leží muzeum LEGA.Kousek od pensionu je také muzeum Čokolády a Táborský poklad v objektu hotelu Dvořák.Okolo celého Starého města je příjemná procházka po tak zvaném šancu.Údolím města protéká řeka Lužnice,kde jsou cyklostezky.

Dostupnost - Penzion Modrá Růže

K pensionu se autem dojede,ale pouze jenom na vyložení kufru,na Starém městě je zákaz parkování.50m od pensionu je záchytné parkoviště,které stojí 40,-kč na 24 hodin.Na náměstí jezdí hromadná doprava číslo60 a 61.

Máte-li zájem o další ubytování Tábor, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Modrá Růže

Ovocná 63,Tábor 39001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Modrá Růže - galerie

Penzion Modrá Růže - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x