Pension DÁŠA ubytování Tábor

Fotografie uživatelů (9)

Pension DÁŠA Pension DÁŠA Pension DÁŠA zobrazit všechny fotografie

Pension DÁŠA

Bílkova 735, 39002 Tábor

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: pension-dasa@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension DÁŠA ***

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu DÁŠA, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového i vlakového nádraží.

Pension má dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i s možností dvou přistýlek. Každý pokoj i dva apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď s vanou nebo se sprchou a WC. K dispozici je na celém pensionu připojení na internet pomocí WI-FI zdarma pro ubytované hosty.

Součástí pensionu je sauna a též masáže v suterénu pensionu. V přízemí našeho pensionu je vlastní recepce se společenskou místností a barem, kde podáváme ubytovaným hostům snídaně podle Vašeho přání.

Parkování je možné ve dvoře pensionu za zavřenými dveřmi pensionu u zahrady, kde je zejména v letních měsících příjemné posezení ve stínu, dětským pískovištěm, ohništěm a přístřeškem pro grilování nebo zahradní párty.

Jelikož se pension nachází poblíž centra, je zde i spousta restaurací na obědy nebo večeře, nedaleko je i posilovna, ricochet, solária, bowling a další kulturní vyžití.

Zaslat poptávku

Vyberte si nabídky ubytování Tábor. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension DÁŠA

Bílkova 735,Tábor 39002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-dasa@hotel.cz

Pension DÁŠA - galerie

Pension DÁŠA - Hodnocení

9x
1x
0x
0x
0x