Staroměstský penzion ubytování Tábor

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Staroměstský penzion

Fotografie uživatelů (11)

Staroměstský penzion Staroměstský penzion Staroměstský penzion zobrazit všechny fotografie

Staroměstský penzion

Křížová 93/8, 39001 Tábor

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Staroměstský penzion ***

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí. Klidná část starého města je snadno dostupná prostředky MHD, přijet můžete i autem nebo na kole.

Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do šestnáctého století, nabízí komfortní ubytování ve třech stylových pokojích a jednom luxusním podkrovním apartmánu. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost, k dispozici mají hosté pro svůj odpočinek i útulnou terasu s posezením.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Staroměstský penzion

Připraveny jsou pro Vás dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový pokoj a jedno apartmá pro čtyři osoby. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmán pak dvěma pokoji obývacím koutem a plně vybavenou kuchyní. 

Dostupnost - Staroměstský penzion

Jedete-li do Tábora autem nebo na kole, všechny ukazatele na centrum Vás přivedou na ulici Na Parkánech, z které odbočíte do uličky mezi hotel Dvořák a protilehlé parkoviště. Na konci této ulice vjedete vlevo do ulice Klokotská, ze které hned při první příležitosti (cca 20m) uhnete doprava, do ulice ulice Křížová, kde se po 200m na levé straně Staroměstský penzion nachází.
Přijedete-li vlakem nebo autobusem, doporučujeme využít MHD č. 60 nebo 61, které Vás přivezou z nádraží na Žižkovo náměstí, odkud se dáte podél kostela ulicí Svatošovou na náměstí Miluláše z Husi (cca 200m), odkud projdete mírně z kopce ulicí Soukenickou a po dalších cca 200m dorazíte k penzionu.

Máte-li zájem o další ubytování Tábor, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Staroměstský penzion

Křížová 93/8,Tábor 39001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: staromestsky-penzion@hotel.cz

Staroměstský penzion - galerie

Staroměstský penzion - Hodnocení

10x
0x
0x
0x
0x