HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor ubytování Tábor

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

Fotografie uživatelů (20)

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor zobrazit všechny fotografie

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

U Lázní 44, 39001 Tábor

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: zizkovy-lazne@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor ***

Hotel se nachází v klidné části města a z restaurace a většiny pokojů se nabízí překrásný pohled na pokojně plynoucí řeku a mlýn ze šestnáctého století s funkčním mlýnským kolem. Siluetu dotváří historické centrum Tábora a jeho starodávné hradby, především Kotnovská věž.

S historickým centrem vzdáleným od hotelu pouhých patnáct minut pěší chůzí (mimo jiné po městských hradbách) jsou Žižkovy lázně oázou klidu pro ty, kteří hledají únik od každodenního ruchu města. 

Vedení hotelu a personál hotelu vás zve k pobytu na klidném, romantickém místě, kde se vám dostane nadstandardní péče, luxusní a komfortní ubytování a s tím spojený nezapomenutelný zážitek.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

Žižkovy lázně disponují celkem patnácti luxusními pokoji, z nichž dvanáct je dvoulůžkových a tři jsou čtyřlůžkové apartmány. Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj/noc.

Všechny pokoje jsou komfortně, plně vybaveny vanou (popřípadě sprchovým koutem), televizí, telefonem, trezorem, minibarem a na všech je WiFi připojení zdarma. Ve většině pokojů je balkón, z nějž se naskýtá překrásný pohled na řeku Lužnici a město Tábor. Hotel je vybaven výtahem.

Ceny se mohou měnit dle sezóny. 

Gastronomie - HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

V hotelu se nachází lobby bar, vybaven billiardem, nástěnnou TV.
V hotelu je zimní zahrada, nabízíme zde služby kavárny.

Okolí - HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

Město Tábor se v 15. století stalo centrem husitského hnutí a kromě vlastních hradeb se nám z této doby dochovala především věž Kotnov, pozůstatek původního hradu. Blízko věže je také možné si v prostorách renesanční sladovny prohlédnout stálou expozici Táborský poklad – mince z jagellonského období.

Při prohlídce města nesmíte zapomenout na Husitské muzeum, odkud lze sestoupit do sítě středověkých podzemních chodeb linoucích se pod celým historickým centrem města. Malebné křivolaké uličky Starého města mohou návštěvníky zavést také do Muzea čokolády a marcipánu, které se pyšní marcipánovým modelem města. Významná je rovněž vodní nádrž Jordán, nejstarší vodní nádrž ve střední Evropě, založená roku 1492 jako zásobárna pitné vody.

Za vidění zcela jistě stojí i nedaleký poutní chrám Klokoty založený kolem roku 1700, který v současné době snese srovnání s největšími skvosty evropského baroka.

Tábor je rovněž vhodným výchozím bodem pro návštěvy jihočeských zámků (zejména Červené Lhoty, Hluboké nad Vltavou a Orlíku) a výletů do okolí (Chýnovská jeskyně, zřícenina hradu Choustník, Kozí hrádek, Zoologická zahrada Tábor-Větrovy).

Jižní Čechy jsou se svými rybníky a lesy vhodné pro koupání, rybaření a houbaření. 

Dostupnost - HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

Při cestování autem se k hotelu dostanete za dvě minuty z centra. Pokud cestujete vlakem, z hlavního nádraží můžete přijet autobusem, či svižnou chůzí za cca 20 min. Hotelová recepce také nabízí možnost transferu z nádraží do hotelu za zvýhodněné ceny. V případě zájmu o transfer uveďte toto do objednávky.

Vyberte si nabídky ubytování Tábor. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor

U Lázní 44,Tábor 39001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zizkovy-lazne@hotel.cz

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor - galerie

HOTEL ŽIŽKOVY LÁZNĚ Tábor - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x