LUX HOTEL ONYX ubytování Lipůvka

Fotografie uživatelů (10)

LUX HOTEL ONYX LUX HOTEL ONYX LUX HOTEL ONYX zobrazit všechny fotografie

LUX HOTEL ONYX

Svinošice 113, 67922 Lipůvka

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lux-hotel-onyx@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

LUX HOTEL ONYX ****

Lux Hotel Onyx je zbrusu nový wellness hotel s restaurací na úrovni pro náročnější klienty. Pokud očekáváte stylové prostředí a vysokou kvalitu, budete u nás určitě spokojeni. Hotel se nachází na prahu Moravského Krasu. 

V našich 8 pokojích (2 exekutive, 2 comfort, 3 de luxe a 1 superior s vířivkou) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času. Pokoje exekutive, comfort a de luxe jsou vybaveny - TV, rádio, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout a přistýlka. Pokoj superior je vybaven navíc vířivou vanou a HIFI. Hotel se specializuje na zážitkové pobyty jako jsou například-honitba, jízda na čtyřkolkách, jízda na vodních skůtrech atd.. Taktéž hotel organizuje výlety do punkevních jeskyní a k propasti Macocha, celodenní výlet na kolech apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - LUX HOTEL ONYX

Luxusní pokoje Executive, Comfort a de luxe jsou připravené pro Vaše pohodlí. Hosté mají v pokojích k dispozici TV, rádio, individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, trezor, internet, sociální zařízení, sprchový kout a přistýlku. Pokoj superior je navíc vybaven vířivou vanou a HIFI.

Gastronomie - LUX HOTEL ONYX

Designová restaurace Onyx nabízí příjemné posezení, které umocní zážitek z moderní a zážitkové gastronomie. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenní nabídky dne nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality tak také klasickou kuchyni.
V letním období je v provozu venkovní terasa a Paradise grill bar, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na okolní přírodu.

Okolí - LUX HOTEL ONYX

Čtyřhvězdičkový LUX HOTEL ONYX **** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti punkevních jeskyní na prahu Moravského krasu.

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti MacochaKateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou a Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi.

Oblast Moravského krasu je doslova protkána sítí turistických značek. Na Skalní mlýn vede z Blanska zelená turistická značka, která začíná u vlakového nádraží. Ze Sloupu Sloupsko-šošůvských jeskyní vás sem přivede žlutá značka. U Horního můstku propasti Macocha se setkává již zmíněná žlutá značka ze Sloupu s červenou, která vede z Rudice.

V úseku od Skalního mlýna k Punkevním jeskyním je v provozu ekologický vláček, od Punkevních jeskyní k hornímu můstku Macochy vede lanovka. Vláček i lanovka jezdí v návaznosti na vstupy do jeskyní, vstupné si můžete rezervovat na recepci hotelu. Ke Skalnímu mlýnu se můžete dostat hotelovým busem, na kole (zdarma pro ubytované hosty) nebo pravidelnou autobusovou linkou. 

Dostupnost - LUX HOTEL ONYX

Brno20 Km

Praha205 Km

Olomouc72 Km

Plzeň270 Km

Pardubice117 Km

Vídeň157 Km

Další informace

Wellness

WELLNESS JIŽ V PROVOZU, PŘIJĎTE SI ODPOČINOUT.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Připravíme Vám romantické wellness. Zapálíme solné svíčky, číšník Vám otevře sekt na ledu a kuchař Vám připraví ovocnou mísu tropického ovoce. Můžete si objednat coctail, drink nebo třeba láhev dobrého vína.

V privátním wellness využijte vnitřní bazén s protiproudem, finskou saunu se solnými koši plnými himalájské soli, venkovní vířivku s color terapií, parní saunu s dávkovačem vonných esencí, ochlazovací vědro a káď. K vašemu odpočinku Vám pustíme lesní déšť a relaxační hudbu z reproduktorů Bos­se.

A kdyby jste měli třeba hlad, můžete potom navštívit naši restauraci, kde Vám připravíme lahodné pokrmy za příznivé ceny.

Vyberte si nabídky ubytování Lipůvka. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

LUX HOTEL ONYX

Svinošice 113,Lipůvka 67922

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lux-hotel-onyx@hotel.cz

LUX HOTEL ONYX - galerie

LUX HOTEL ONYX - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x