Hotel Lysice ubytování Lysice

Fotografie uživatelů (16)

Hotel Lysice Hotel Lysice Hotel Lysice zobrazit všechny fotografie

Hotel Lysice

Osvobození 145, 67971 Lysice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-lidovy-dum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Lysice ***

Hotel a restaurace Lidový dům Lysice nabízí ubytování v 21 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo dvoulůžkových s pokojích s přistýlkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, Wifi připojení na internet. Celková kapacita ubytování je 51 osob.

K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Sezení v sále je možné připravit dle Vašeho přání, od divadelního sezení, U - sezení, T - sezení, školské sezení, I – sezení. Celková kapacita sálu je až do 200 osob.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Lysice

Pokoje jsou standardně zařízené vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, minibarem, Wifi připojením na internet. 

Cena pokojů je uvedena včetně snídaní i včetně DPH bez rekreačního polatku, který číní 7,- na osobu nad 18 let za noc. 

Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem. 

Gastronomie - Hotel Lysice

Restaurace Lidového domu se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná, převážně česká klasická, kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení.

Okolí - Hotel Lysice

Hotel leží v centru městečka u parku, ale vydáte-li se jakoukoliv cestou jste obklopeni přírodou.

Dostupnost - Hotel Lysice

Autobusová zastávka 100 od hotelu.

Ubytování Lysice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Lysice

Osvobození 145,Lysice 67971

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-lidovy-dum@hotel.cz

Hotel Lysice - galerie

Hotel Lysice - Hodnocení

1x
3x
0x
0x
0x